Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunPubgPUBG Mobile Yasaklandı Mı?

PUBG Mobile Yasaklandı Mı?

Gündeme düzenli olarak düşen oyun haberlerinin başında PUBG mobile yasaklanıyor haberi gelmektedir. PUBG Mobile yasaklandı mı sorusuna tüm Yeni Güncellemeleri değerlendirerek yanıt vermeye çalışacağız. Sizce PUBG kapanacak mı?

PUBG Mobile Yasaklandı Mı?

PUBG Mobile Yasaklandı Mı

PUBG Mobile gibi dünyaca ünlü markalar hakkında çıkan haberlerin çok büyük bir bölümünde yalan veya abartı olduğunu biliyorsunuzdur. PUBG yasaklanma haberleri büyük bir yalana hizmet etmese de doğrudan gerçeği de yansıtmamaktadır. Bazı ülkelerde PUBG mobile yasaklanması bahsettiğimiz haberleri canlı tutmaktadır.

PUBG Mobile yasaklanan ülkeler arasına girmediğimiz sürece PUBG Mobile yasaklandı mı sorusu pek de anlamlı olmayacaktır. Yani hayır, PUBG Mobile yasaklanmayacak. Henüz. Eğer yaşanan bazı problemlerin sorumlusu PUBG oyunu olarak kabul edilirse bazı yasaklamalar gündeme gelebilir. PUBG Mobile yeni sezonlar gelmeye devam ettiğine göre, yasaklanma haberleri gerçek değil.

PUBG Mobile Ne Zaman Kapanacak?

PUBG Mobile yasaklandı mı sorusuna verdiğimiz içinizi rahatlatan yanıt sizin için yeterli olmuş olsa da hala PUBG Mobile ne zaman kapanacak diye merak edenler için yeterli olmayabilir. Eğer PUBG yasaklandı mı konusunda daha negatif düşünüyorsanız zamanı merak ediyorsunuzdur.

Henüz PUBG Mobile hakkında bir yasaklanma ve kapatma kararı olmadığı için bu soruya net bir yanıt veremiyoruz. Ancak oyun kaynaklı sorunlar ve şirket, bakanlıklar arasındaki iletişimdeki sorunlar devam ederse çok da uzun olmayan bir süre içerisinde PUBG Mobile ne zaman kapanacak öğrenebilirsiniz.

PUBG Neden Yasaklanıyor?

Yasaklanma ve kapatma hakkında bu kadar konuştuktan sonra doğal olarak PUBG neden yasaklanıyor diye de soruyor olabilirsiniz. PUBG Mobile yasaklanacak mı henüz bilemiyoruz ancak yasaklanırsa aşağıdaki sorunlar nedeniyle kapanacaktır;

  • Şiddet alışkanlığı,
  • Silahlanma dürtüsü,
  • Yaş sınırına uyulmaması,
  • Oyun içi iletişim kaynaklı sorunlar.

Tüm bunların her oyunda başınıza gelebileceğinin farkındayız ancak nedense tüm dünya genelinde PUBG Mobile için kötü bir iletişim devam ediyor. Ne dersiniz, sizce PUBG Mobile yasaklanacak mı? PUBG Mobile yasaklandı mı öğrendiniz, konu hakkındaki görüş ve yorumlarınızı, sorularınızı yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir