Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunValorantValorant Herkese Yazma Nasıl Yapılır?

Valorant Herkese Yazma Nasıl Yapılır?

FPS oyunlarında en önemli faktör iletişimdir. Bu içeriğimizde Valorant herkese yazma konusuna değineceğiz ve sizlerin oyun içi iletişiminizi ilerleteceğiz. Daha fazla meraklandırmadan içeriğimize geçelim. Valorant all chate nasıl yazılır?

Valorant Herkese Yazma Tuşu Hangisidir?

Valorant Herkese Yazma Tuşu Hangisidir

Riot Games tarafından yayınlanan Valorant, oyun içi iletişim imkanları ile rakiplerinden çok daha kaliteli bir iş çıkartıyor. Eğer FPS oynarken bir yandan hem takımınızla hem rakip takımla konuşmak istiyorsanız Valorant sizin için güzel seçim olacaktır. Tabi, Valorant herkese yazma tuşu hangisidir biliyorsanız. Valorant oynarken herkesin aimini kopyalayabildiğiniz gibi herkese yazabilirsiniz.

Valorant oynarken Shift + Enter kombinasyonunu yapacak olursanız oyundaki herkese mesaj gönderebilirsiniz. Karşınızdaki chat etkranı normalden farklı görülmese de Shift + Enter ile yazdıklarınız karşılaşmanızdaki herkes tarafından okunacaktır. Sadece takım arkadaşlarınız tarafından değil, özel bilgiler paylaşmadığınızdan emin olmalısınız.

Valorant Nasıl Herkese Yazılır?

Sizlerle Valorant all chate yazma konusunda gerekli bilgileri paylaştığımıza inanıyoruz. Yine de bazı hatalar alıyor veya bahsettiğimiz kombinasyonu oyun içi kullanmak konusunda sorun yaşıyorsanız herkese nasıl yazılır Valorant diye soruyor olabilirsiniz. Yanıtlayalım;

  • Valorant’ı başlatın ve bir karşılaşmaya girin.
  • Karşılaşma içerisindeyken önce Shift tuşuna basılı tutun ve basılı tutarken Enter tuşuna basın.
  • Ekranınızın sol altında chatin açıldığını göreceksiniz.
  • Herkese göndermek istediğiniz mesajı yazın ve tekrar Enter tuşuna basın.

Yukarıdaki adımları takip ettiğinizde Valorant herkese mesaj gönderme işlemini başarıyla tamamlamış olacaksınız. Eğer sizin için Enter tuşu chati açmıyorsa, chati açtığınız tuşu kullanabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, chati “P” ile açıyorsanız, Shift + P kombosu sizin için herkese yazacaktır.

Valorant Herkese Yazarken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Valorant herkese yazma özelliğinden faydalanırken kötü sonuçlarla karşılaşmamak istiyorsanız tam olarak nelere dikkat etmeniz gerektiğini de biliyor olmalısınız. Valorant herkese yazarken dikkat etmeniz gerekenler;

  • Küfür hakaret etmemelisiniz,
  • Ayrıştırıcı söylemlerden uzak durmalısınız,
  • Rakibinize takımınızı ispiyonlamamalısınız,
  • Oyunbozanlık yapmamalısınız,
  • Rahatsızlık vermekten uzak durmalısınız.

Artık Valorant herkese yazma nasıl yapılır biliyorsunuz. Valorant herkese yazma konusunda başka sorularınız varsa lütfen çekinmeden yorumlar kısmından bizlerle paylaşın. Böylece sizler için yanıtlar verebiliriz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir