Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunPubgTecno Camon 20 Pro PUBG Kaç FPS?

Tecno Camon 20 Pro PUBG Kaç FPS?

PUBG Mobile oynarken hem rahat etmek hem ucuza getirmek isteyenler birçok cihazı araştırıyorlar. Tecno Camon 20 Pro PUBG kaç FPS verir diye soruyorsanız siz de yeni bir ürün hakkında bilgi almak istiyorsunuz demektir. Birlikte incelemeye ne dersiniz?

Tecno Camon 20 Pro Özellikleri

Tecno Camon 20 Pro PUBG Kaç FPS

Tecno Camon 20 Pro PUBG kaç FPS sorusuna yanıt vermeden önce neden ve nasıl yanıt verdiğimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bir cep telefonundan alacağınız verimi öğrenmek istiyorsanız öncelikle cihazın özelliklerini araştırmalı ve üzerlerine ciddi anlamda düşünmelisiniz. Ve sizin için düşünecek birisini de bulabilirsiniz. Tecno Camon 20 Pro özellikleri;

  • Ekran Boyutu: 6.67 inç
  • Dahili Depolama: 256 GB
  • RAM: 8 GB
  • Batarya Kapasitesi: 5000 mAh
  • Hat Sayısı: Çift
  • 5G: Yok

Sizler için sıraladığımız özellikler arasında PUBG Mobile oyununda alacağınız FPS’i etkileyen en önemi faktör RAM olacaktır. RAM değeri ne kadar yüksekse alacağınız FPS o kadar yüksek olacaktır. Tecno Camon 20 Pro için bu değerin 8 GB olduğunu görüyorsunuz. Ortalama bir RAM gücü diyebiliriz.

Tecno Camon 20 Pro PUBG Kaç FPS Verir?

Tecno Camon 20 Pro’nun RAM’i için ortalama yorumunda bulunduk. Peki, Tecno Camon 20 Pro PUBG kaç FPS verir? Bu konuda sadece RAM değerine de diğer diğer tüm özelliklere bakarak işinize yarayacak bir yanıt vermek istiyoruz. PUBG Mobile oynamak içinTecno Camon 20 Pro alacak olursanız, Tecno Camon 20 Pro 70-80 FPS verecektir.

8 GB’lık RAM’i sayesinde PUBG Mobile 60 FPS veren telefonlar listesine dahil olmaktan sonra anda kurtulduğunu söyleyebiliriz. Ancak bu kurtulma cihazı PUBG Mobile 90 FPS veren telefonları listesine de doğrudan sokamıyor malesef. Tecno Camon 20 Pro PUBG kaç FPS diye soranlar tam da iki listenin ortasında kalıyor diyebiliriz.

Tecno Camon 20 Pro PUBG Oynanır Mı?

PUBG Mobile oyuncuları basit sorulara yanıt almakla, bazı sayılara ulaşmakla yetinmiyorlar. Tecno Camon 20 Pro PUBG Mobile kaç FPS sorusuna verdiğimiz 80 FPS sizin için yeterli gelmiyorsa, Tecno Camon 20 Pro PUBG oynanır mı diye de doğrudan soruyorsunuzdur.

En basit şekilde yanıtlamak gerekirse evet, Tecno Camon 20 Pro konforlu şekilde PUBG Mobile oynamanız için yeterli olacaktır. Ancak harcayacağınız ücrete daha iyi bir ürün almak, daha ucuza farklı bir ürün almak gibi seçenekleri her zaman değerlendirmelisiniz.

Tecno Camon 20 Pro Benzeri PUBG Telefon Önerileri

Artık Tecno Camon 20 Pro PUBG kaç FPS verir biliyorsunuz. İçeriğimizde yanıtladığımız 80 FPS değeri sadece Tecno Camon 20 Pro PUBG kaç FPS verir sorusu için geçerli değil. Birçok telefon benzer fiyatlara benzer FPS değerlerini sağlayabilir. Tecno Camon 20 Pro benzeri telefonlar;

Bu içeriğimizde Tecno Camon 20 Pro PUBG kaç FPS verir sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Eğer aradığınız yanıtı bulduysanız ve cihazı satın alma kararı verdiyseniz lütfen tecrübelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın. Böylece güzel bir geri dönüş almış olacağız.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir