Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaDijital PlatformlarSpotify Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Spotify Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Spotify abonelik iptali, ülkemizin bu enflasyon çalkantısında kulağa çok mantıklı gelebilir ama Spotify premium paket fiyatlarının da o kadar yüksek olmadığını söylemek isterim. Bu içeriğimizde spotify abonelik iptali nasıl yapılır aktarıyoruz.

Spotify Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Spotify Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Spotify abonelik iptali için öncelikli olarak bilmeniz gereken sadece web tarayıcısı üzerinden yapıldığıdır. Mobile uygulama veya masaüstü uygulamadan aboneliğinizi iptal edemezsiniz. Aşağıdaki adımları takip ederek Spotify abonelik iptalinizi tamamlayabilirsiniz:

  • spotify.com/account sayfasına erişin ve hesabınıza giriş yapın.
  • Abonelik planınızın altında bulunan “Planı Değiştir” seçeneğine tıklayın.
  • Sayfada aşağıya doğru ilerleyerek “Spotify’ı İptal Et” bölümüne gidin ve “Premium’u İptal Et” seçeneğine tıklayın.
  • Spotify Premium üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
  • Ayrıca, eğer abonelik yenileme süreniz henüz dolmadıysa, son kullanma tarihine kadar Premium hizmetlerden yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Eğer sadece ödeme yönteminizi değiştirmek için bu işlemi yapıyorsanız, kartınızı değiştirebileceğinizi unutmayın. Rakiplerine göre Spotify fiyat/performans oranı gayet makul bir seviyededir. Sunduğu aile, öğrenci ve duo paketleriyle fiyatları yeterince aşağı çeken paketlere tekrar göz attıktan sonra spotify premium iptal etmeyi yeniden düşünün derim.

Spotify Aboneliğimi istediğim zaman iptal edebilir miyim?

Spotify aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. İptal ettikten sonra yapmış olduğunuz ödemeler için spotify premium kullanmaya devam edebilirsiniz.

Spotify Premium İptal Etme Ücretli Mi?

Spotify premium iptal etme işlemi için bir ücret talep edilmez, ücretsizdir.

Spotify İptal Edersek Ne Olur?

Spotify iptal etmeniz dahilinde, müzik listelerinize ve koleksiyonlarınıza bir şey olmayacaktır. İptalden sonra olacak tek şey eskisi gibi arada reklam dinleyerek, kesintisiz müzik zevkinden mahrum kalmanızdır.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir