Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaDijital PlatformlarSpotify Premium Üyelik Ücretleri

Spotify Premium Üyelik Ücretleri

Spotify premium, dünya üzerinde en değerli dijital müzik aboneliklerinden birisi olabilir. Spotify premium ile reklamsız keyif çatabilir, çevirimdışı müzik dinleyebilir ve daha bir çok özelliğinden faydalanabilirsiniz. Bu içeriğimizde Spotify premium üyelik ücretlerine değineceğiz.

Spotify Premium Üyelik Ücretleri

Spotify premium üyelik ücretlerinde tercih edebileceğiniz dört adet paket bulunmaktadır: Bireysel, Öğrenci, Duo ve Aile. Geçen seneye göre tabi ki enflasyondan spotify da etkilendi ve paketler daha pahalı.

ÜyelikFiyat
Bireysel39,99 TL
Duo54,99 TL
Aile64,99 TL
Öğrenci21,99 TL

Spotify premium tüm paketlerinde belli başlı şeyleri standart olarak eklemiştir. Herhangi bir pakete abone olduğunda elde edebileceğiniz özellikler şunlar:

  • Reklamsız müzik dinleme,
  • Çevirimdışı dinleme,
  • Yüksek ses kalitesi,
  • Arkadaşlarınla beraber dinleyebilme özelliği
Spotify Premium Üyelik Ücretleri

Spotify Bireysel – 39,99 TL/ay

Öğrenci değilseniz ve başka kimseyle kullanmayacaksanız büyük ihtimalle 39,99 TL olan Spotify bireysel premium paketine bakacaksınız.

Spotify Duo – 54,99 TL/ay

Spotify’ı beraber kullanacak bir oda arkadaşınız varsa veya eşinizle birlikte biraz da olsa fiyatta indiriminiz olmuş oluyorsunuz. Ayrıca Spotify, duonuzla birlikte dinlediğiniz şarkılardan oluşan bir çalma listesi de hazırlıyor.

Burada ki en büyük problem Spotify Duo için adres doğrulaması istemesidir. Ayrı evde olduğunuz tespit edildiğinde duo paketiniz iptal edilecektir.

Spotify Aile – 64,99 TL

Kalabalık ve müzik dinlemeyi seven bir aileniz varsa 64,99 TL olan spotify aile paketi fiyatı sizin ailenize göre olabilir. Spotify algoritması sayesinde dinlediğiniz müziklerden oluşan ‘Aile çalma listesi’ oluşturacak. Çocuklar ve genç aile üyeleri için ise Spotify Kids uygulaması mevcuttur. Tabi yine duo premiumda olduğu gibi burada da herkesin aynı çatı altında olduğu doğrulanmalıdır.

Spotify Öğrenci – 21,99 TL

Spotify, premium hizmetlerinin tüm avantajlarını üniversite öğrencilerine indirimli şekilde 21,99 TL’den sunuyor. Spotify Premium öğrenci paketine en fazla 4 yıllık okuma sürecinde abone olabilirsiniz. Bu süreçte 4 yıldan sonra okuyup okumamanızın bir önemi yok premium paketiniz 4 yılın sonunda artık bireysel pakete otomatik olarak dönecektir. Öğrenci aboneliği almadan önce ne kadar internet harcadığını da kontrol etmek isteyebilirsin.

Spotify Aile Paketi Ne Kadar?

Spotify aile paketi ücreti 64,99 TL’dir.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir