Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaThreads İçeriğe Ulaşılamıyor Ne Demek?

Threads İçeriğe Ulaşılamıyor Ne Demek?

Twitter yani yeni adıyla X’e rakip olarak olarak çıkan Threads işler pek iyi gitmiyor. Instagram kullanıcıları direk threads üyesi olduğu için şişme istatistikler mevcut ve çoğu kişi threads hesabını siliyor. Bu içeriğimizde threads içeriğe ulaşılamıyor ne demek aktarıyoruz.

Threads İçeriğe Ulaşılamıyor Ne Demek?

Threads İçeriğe Ulaşılamıyor Ne Demek?

Threads içeriğe ulaşılamıyor hatasıyla karşılaştığınızda bilmeniz gereken tek şey bu içeriğin silinmiş olmasıdır. Az önce dediğim gibi çoğu kullanıcı threads hesabınıda siliyor, bu silmeler doğrultusunda gönderilen içerikte siliniyor.

İçeriğe ulaşılamıyor ne demek için ikinci bir alternatif ise platform tarafından ihlal yiyen gönderiler siliniyor. Bu durumda bu içeriklere ulaşamazsınız.

Threads Ulaşılamayan İçeriği Görme

Threads’de gönderi bir nedenden ötürü silindiyse buna ulaşmanın tek yolu web archive kullanmaktır. İstediğin tarihe geri giderek eğer web archive bu gönderiyi kaydettiyse görebilirsiniz. Bunun haricinde Twitter, threads, instagram gibi siteleri botla çekip kendi sitelerinde yayınlayan siteler mevcut, büyük ihtimalle gönderiyi bu sitelerde yine bulabilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir