Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaDijital PlatformlarPrime Gaming LoL Kapsülü Ne Zaman Gelecek?

Prime Gaming LoL Kapsülü Ne Zaman Gelecek?

Prime Gaming aboneleri League of Legends oyununda sahip olabilecekleri hediyelere kavuşmak için sabırsızlanıyorlar. Bu içeriğimizde Prime Gaming LoL kapsülü ne zaman gelecek sorusuna yanıt verecek, kapsül hakkında merak edilenleri yanıtlayacağız.

Prime Gaming LoL Kapsülü Ne Zaman Gelecek?

Prime Gaming LoL Kapsülü Ne Zaman Gelecek?

Prime Gaming LoL kapsülü ne zaman gelecek diye her ay düzenli olarak sorulmasının nedeni aslında oyuncuların düzenli beklentileri nedeniyledir. Bir önceki ay Prime Gaming kapsülünü alan oyuncular tam bir ay sonra tekrar almayı bekliyorlar ve Prime Gaming LoL kapsülü ne zaman gelecek diye soruyorlar.

Tüm bu beklentilere rağmen Amazon Prime Gaming ve Riot Games anlaşması biraz daha farklı çalışıyoruz. Prime Gaming LoL kapsümü 14 Mart tarihinde gelecek. 14 Mart tarihinden sonra ise neler olacağını hep beraber göreceğiz. Ne yazık ki bu konuda pek olumlu konuşmak mümkün değil.

Prime Gaming LoL Kapsülü Mart Ayında Bitiyor Mu?

Evet, Riot Games’in resmi sayfasından yaptığı açıklama ile Amazon ve Riot Games işbirliği 14 Mart tarihi itibariyle bitiyor. Artık Twitch sitesinden Prime Gaming üyeliğiniz ile LoL Kapsülü alamayacaksınız. Oyuncuların bu konuda gösterdikleri tepkiler nedeniyle kapsül daha önce iptal edilecek olmasına rağmen Mart ayına kadar bizlerle kalmaya devam etmişti.

Prime Gaming LoL Kapsülü Nedir?

Prime Gaming, Amazon markasının bir aboneliğidir. Amazon Prime abonesi olan herkes aynı zamanda Prime Gaming abonesi olarak sayılmaktadır. Kapsülü Twitch üzerinden onayladığınız durumda 350 RP, destansı bir dış görünüş, ward dış görünüş kazanabilirsiniz. Ayrıca Twitch abonelik fiyatlarını düşünecek olursanız Prime Gaming oldukça ucuza bir de size abonelik fırsatı vermektedir.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir