Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunRise Online Bakım Ne Zaman Bitecek? Saat Kaçta

Rise Online Bakım Ne Zaman Bitecek? Saat Kaçta

MMORPG oyuncuları karşılarında bakım görmekten pek hoşlanmıyorlar. Rise Online bakım ne zaman bitecek diye düşünüyorsanız bir bakımla karşı karşıyasınız demektir. Rise Online aslında oyuncuların konforlu bir oyun yaşaması için bakım yapıyor.

Rise Online Bakım Ne Zaman Başladı?

Rise Online bakım ne zaman bitecek sorusuna yanıt vermeden önce bakımın ne zaman başladığını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bakımın başlangıç tarihini ve saatini öğrendiğinizde bakım bitişini daha iyi tahmin edebilirsiniz. Rise Online bakımı 05.03.2024 Salı günü, saat 15:30’da başladı ve tüm sunucular kapatıldı.

Rise Online Bakım Ne Zaman Bitecek?

Rise Online Bakım Ne Zaman Bitecek?

Rise Online, yıllardır beklenen Türk yapımı bir MMORPG oyunudur. Özellikle Knight Online ve Metin2 gibi ülkemizde çok sevilen oyunların topluluğunun oynamaya başladığı Roco Game oyunu, bazı güncellemeler ve iyileştirmeler için ara ara bakıma giriyor. Doğal olarak oyuncular da Rise Online bakım ne zaman bitecek diye soruyorlar.

Rise Online bakımı resmi olarak ne zaman bitecek açıklanmadı. Yetkililerden gelen ifadeler bakımın süresinin belirsiz olduğu yönünde. Ancak eski bakımlara bakarak bir tahminde bulunmak gerekirse, Rise Online bakım 17:00 – 19:00 arasında bitecek diyebiliriz. Böyle geniş bir aralık verme nedenimiz yaşanabilecek aksaklıklardır. Bakımın bitmesini beklerken Rise Online Upgrade Oranlarını inceleyebilirsiniz.

Rise Online Bakım Ne Kadar Sürer?

Rise Online bakım ne zaman bitecek sorusuna yanıt olarak verdiğimiz saatlerin tahmini olduğunu söylemiştik. Bu tahminleri yaparken eski bakımların ne kadar sürdüğünü dikkate alıyoruz. Geçmiş bakımlar ortalama 1-2 saat kadar sürüyordu. Rise Online bakımı bittiğinde sizler için içeriğimizi güncelleyeceğiz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir