Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunRise Online FPS Arttırma Yöntemleri

Rise Online FPS Arttırma Yöntemleri

Rise Online, MMORPG severler tarafından son zamanlarda en çok tercih edilen oyunlardan bir tanesidir. Bu içeriğimizde Rise Online FPS arttırma yöntemlerini sizlerle paylaşacak belki de Rise Online World oyunundaki en büyük sorun olan FPS sorununu çözmenize yardımcı olacağız.

Rise Online FPS Arttırma Yöntemleri

Rise Online FPS Arttırma Yöntemleri

Rise Online oynarken karşılaşabileceğiniz en büyük sorunların başında FPS sorunları yer almaktadır. Rise Online World’ün Unreal Engine ile yapılmış olması bazı sistemlerde ciddi sorunlar doğurmasına, düşük FPS vermesine neden olmaktadır. Tam da böyle durumlarda Rise Online FPS arttırma yöntemleri oyuncular tarafından araştırılmaktadır.

  • Görüntü ayarlarını yapılandırın,
  • İkinci ekranınızı devre dışı bırakın,
  • Ekran kartınızı güncelleyin

FPS arttırma denemeleri yaparken gereğinden fazla ayarı bozmamak işinizi daha da iyi yapmanızı sağlayacaktır. Oyun içerisindeki deneyiminizi kötü yönde etkilemeden FPS değerinizi arttırmak istiyorsanız yukarıdaki önerilerimizi dikkate alarak bazı düzenlemeler yapmalısınız. Sizler için her maddeyi biraz daha yakından inceleyeceğiz. Daha önce sizler için Rise Online 30021 çözümünü de paylaşmıştık.

Rise Online Görüntü Ayarlarını Yapılandırın

Rise Online Görüntü Ayarlarını Yapılandırın

Rise Online günümüz işletim sistemlerine en uygun olan oyun motorlarının bir tanesi ile yapıldığı için görüntü ayarları ayarlanmadığında Rise Online FPS arttırma konusunda sorunlar yaşamanıza yardımcı olabilir. Görüntü ayarlarınızı performans verecek şekilde düzenlediğinizde Rise Online FPS değerinizde artış görünecektir.

İkinci Ekranınızı Devre Dışı Bırakın

Son zamanlardaki gelişmeler çoğu bilgisayar kullanıcısının iki ekran kullanmasına neden oldu. İkinci ekranlar FPS değerlerini düşürür ve Rise Online FPS arttırma konusunda yardım aramanıza neden olur. İkinci ekranınızı tamamen devre dışı bırakıp Rise Online girerseniz FPS değeriniz artacaktır.

Ekran Kartınızı Güncelleştirin

Ekran Kartınızı Güncelleştirin Rise Online

Ekran kartlarına gelen güncellemeler oyuncular için pek dikkate değer görülmese bile aslında FPS değerinize ve performans almanıza doğrudan etki eden bir değişkendir. Ekran kartınıza güncelleme geldiğinde hiç zaman kaybetmeden güncelleme işlemini yapmalısınız. Böylece Rise Online FPS arttırma yöntemlerini aramanıza gerek kalmayacak.

Rise Online FPS Kaç Olmalı?

Rise Online oynarken aldığınız FPS değerinizin iyi veya kötü olduğunu anlamak için öncelikle ortalama bir Rise Online oyuncusu için kaç FPS değeri olması gerektiğini bilmelisiniz. Rise Online FPS kaç olmalı diye soruyorsanız en kötü ihtimalle ortalama 50- 45 FPS ile rahatlıkla Rise Online oynayabilirsiniz.

Artık Rise Online oynarken kaç FPS almanız gerektiğini ve Rise Online FPS arttırma yöntemlerini biliyorsunuz. Bu konuda daha fazlasını öğrenmek isteyecek olursanız yorumlar kısmından bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sizler için güncel içerik üretmeye devam edeceğiz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir