Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaOyunWild Rift İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Wild Rift İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Wild Rift oyuncuları için oyun içerisinde yapılacaklar kadar hesapları üzerinde yapılacakların da önemi vardır. Eğer kullanıcı adınızı değiştirmek istiyorsanız Wild Rift isim değiştirme nasıl yapılır adlı içeriğimiz tam size göre demektir.

Wild Rift İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Wild Rift İsim Değiştirme Nasıl Yapılır

Riot Games’in neredeyse tüm oyunlarında kullanıcı adı değiştirme işlemi aynı şekilde ve aynı merkez üzerinden yapılmaktadır. Riot markasına bağlı olan bir oyun oynuyorsanız ve Riot ID şeklinde isminizi kullanıyorsanız benzer adımları takip edeceksiniz demektir. Wild Rift isim değiştirme nasıl yapılır?

  • Riot Hesabınıza ulaşacağınız resmi Wild Rift sayfasını açın.
  • Giriş bilgilerinizi doldurup giriş yapın.
  • Karşınıza çıkan hesap ayarları ekranında Riot ID’nizi değiştirin.
  • Değişiklikleri kaydedin ve çıkış yapın.
  • Yeni isminizi seçerken Wild Rift meta şampiyonlarına bakıp metaya göre güçlü olan şampiyonlardan birisini kullanıcı adı olarak kullanabilirsiniz.

Daha önce belirttiğimiz gibi Riot ID’si kullanan oyunlarda isim değiştirme işlemi tamamen aynı şekilde yapılmaktadır. İçeriğimizde bahsettiğimiz Wild Rift de Riot ID kullanan Riot Games oyunları arasındadır. Öyleyse yukarıdaki adımları takip ederek Wild Rift kullanıcı adı değiştirme işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Wild Rift Kullanıcı Adı Değiştirmek Ücretsiz Mi?

Artık Wild Rift kullanıcı ismi değiştirme nasıl yapılır biliyorsunuz ancak oyuncular tüm bu işlemler karşılığında oyun içerisinde ne kadar ödeme yapmak zorunda olduklarını da öğrenmek istiyorlar. Wild Rift oyuncuları ödeme konusunda oldukça şanslı diyebiliriz.

Wild Rift kullanıcı adı değiştirme ücretsiz bir özelliktir. Çok sık isim değiştirme yapıp spama düşmediğiniz sürece, hiçbir ücret ödemeden Wild Rift kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz. Kendinize bir kullanıcı adı seçerken topluluk kurallarına uygun davrandığınızdan emin olmalısınız.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir