Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunLegends of Runeterra Kapanıyor Mu?

Legends of Runeterra Kapanıyor Mu?

Riot Games’in küçük oyunları arasında en çok sevilen oyunların başında Legends of Runeterra gelmektedir. Bu içeriğimizde Legends of Runeterra kapanıyor mu sorusuna yanıt verecek, LoR’un geleceği hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Legends of Runeterra Kapanıyor Mu?

Legends of Runeterra Kapanıyor Mu

Her şeyin güzel gittiğini düşünen Legends of Runeterra oyuncuları Legends of Runeterra kapanıyor mu sorusunun nereden çıktığını merak ediyorlardır. Ne yazık ki bu iddia öyle her basit iddia gibi sıradan falan değil. Hatta duyumlar ve dedikodular tamamen Riot Games‘in resmi açıklamalarına dayanıyor. Legends of Runeterra kapanıyor mu?

Legends of Runeterra kapanmıyor ancak çoğu destek eli geri çekilecek. Riot Games yaptığı son açıklamada Legends of Runeterra için desteğini yavaş yavaş çekeceğini, oyunu sürdürülebilirlik moduna çekeceğini açıkça belirtti. Güncelleme ve yamaların azalacağını hatta bir yerden sonra hiç gelmeyeceğini düşünüyoruz. Sürdürülebilirlik moduna birlikte göz atalım.

LoR Sürdürülebilirlik Modu Nedir?

Legends of Runeterra kapanıyor mu sorusuna yanıt verirken aslında ortada bir kapanma kararı olmadığını ancak sürdürülebilirlik moduna geçildiğini söylemiştik. Peki nedir bu sürdürülebilirlik? Legends of Runeterra kendi başına para kazanamayan, Valorant, League of Legends gibi oyunların gelirleriyle dönen bir yatırımdı.

Sürdürülebilirlik moduna geçildiğinde şirket diğer oyunlardan veya kendi karından kaynak ayırmayı sürdürecek ve Legends of Runeterra kendi geliri ile baş başa kalacak. Bu durumda Legends of Runeterra’nın pek gelişim sağlayabileceğini düşünmüyoruz. İleri zamanlar neler gösterecek, Riot Games borsası bu durumdan nasıl etkilenecek birlikte bekleyelim.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir