Pazar, Mart 24, 2024

RDR 3 Çıkacak Mı?

RDR 2’yi gerçekten benimseyen oyuncular yakın zamanda serinin yeni oyununa da kavuşmak istiyorlar. Bu nedenle olacak ki RDR 3 çıkacak mı diye yüzlerce soru alıyoruz. Sizler için Red Dead Redemption 3 çıkış tarihi hakkındaki sorulara yanıt vermeye çalışalım.

RDR 3 Çıkacak Mı?

RDR 3 Çıkacak Mı

Red Dead Redemption serisi Rockstar Games tarafından uzun yıllar önce oyuncularla buluşmuştu. Aradan geçen yıllardan sonra iki farklı RDR oyunu oynadık ve en çok Red Dead Redemption 2 oyunundan etkilendik. Eğer siz de bizim gibi düşünüyorsanız hala hikayeyi anımsıyor ve RDR 3 çıkacak mı diye soruyorsunuzdur.

Resmi bir açıklama olarak sayılmasa da GTA 6 ne zaman çıkacak konusunda da değindiğimiz GTA 6 ekibi RDR 3 hakkında bir açıklama yaptı. Rockstar Games geliştirme sorumlusu, “RDR3’ü ne zaman göreceğimize dair bir fikrim yok, ama bir gün mutlaka olacağından eminim. Arthur’un hikayesi tamamlandı, ama serinin devamı için farklı yollar var” açıklamasını yaptı. Yani evet, RDR 3 çıkacak.

RDR 3 Ne Zaman Gelecek?

Artık RDR 3 çıkacak mı biliyorsunuz ancak sadece bu sorunun yanıtını bilmek sizin işinizi kolaylaştırmayacaktır. Red Dead Redemption 3’ün çıkacağı tarih konusunda resmi hiçbir açıklama yok. Resmi açıklama olmadığı gibi ortada bir duyum veya çalışma bilgisinin olduğunu da söyleyemeyiz. RDR 3 gelecek ama ne zaman bilemiyoruz. Yeni haberler çıktığında içeriğimizi güncelleyecek, sizleri RDR 3 hakkında bilgilendireceğiz.

RDR 3 Hangi Yılda Geçecek?

Daha önce RDR 2 hangi yılda geçiyor sorusuna yanıt vermiştik. RDR 2 tarihi hakkında meraklı olan hayranların RDR 3 tarihi konusunda da meraklı olacağına inanıyoruz. Arthur’un hikayesi bittiği için benzer bir yılda geçeceklerine inanmıyoruz ancak büyük ihtimalle RDR 3 , 1850 ile 1920’li yıllar arasında geçecektir.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir