Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaDijital PlatformlarKick Abonelik Ne Kadar? Kaç TL

Kick Abonelik Ne Kadar? Kaç TL

Yayın platformlarının hayatımıza girmesiyle beraber birçok farklı marka ile karşı karşıya kaldık. İzleyenler sevdikleri yayıncıları destekleyebilmek için soruyorlar, Kick abonelik ne kadar? İçeriğimizi okuduktan sonra Kick abonelik kaç TL öğrenecek, sorularınıza yanıt bulacaksınız.

Kick Abonelik Ne Kadar?

Kick Abonelik Ne Kadar

Twitch gibi Avrupa’nın en çok kullanılan yayın platformuna rakip olarak çıkan bir yayın platformunun diğer platformlardan daha ucuza abonelik satacağını, rekabet edeceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. En azından tüm bu düşünceleriniz Kick için geçerli değil. Ne yazık ki Kick Türkiye için özel bir fiyatlandırma yapmıyor. Öyleyse Kick abonelik ne kadar?

Güncel sayılara bakacak olursak Kick abonelikleri aylık 4.99$. Ülkemizin şartları ve dolar kurundaki ciddi artışa göre yorumlarsak aboneliğin Twitch’e göre ciddi anlamda pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Ancak reklam konusunda çok daha tutucu olan Kick platformunda abone olarak sevdiğiniz yayıncılara çok daha fazla destek olabilirsiniz.

Kick Abonelik Kaç TL?

Kick abonelik ne kadar olduğunu öğrenen kullanıcılar dolar birimini gördüklerinde Türk Lirası karşılığını da merak ediyorlar. Sonuçta ödemeyi TL olarak yapacaksınız, değil mi? Eğer siz de Kick abonelik kaç TL diye merak ediyorsanız güncel kura göre hesaplayalım. Kick abonelikleri 149.7 TL karşılığında alıcı aramaktadır.

Kur Daha fazla artmadan abone olsanız iyi olursunuz diyebiliriz. Kick yayıncıları abonelik başına kaç TL kazanıyor sorusuna da başka bir içeriğimizde yanıt vermiştik. Artık Kick bir abonelik kaç TL biliyorsunuz. Yayıncınıza ne kadar kazandırdığını da öğrenmek isteyebilirsiniz diye düşündük.

Kick Abonelik Avantajları Nelerdir?

Kick abonesi olmadan önce neden aylık olarak para ödemeniz gerektiğini iyi düşünmeli ve ciddi anlamda araştırma yapmalısınız. Abone olma amaçlarınıza göre avantajları değerlendirmek tamamen size kalmış demektir. Sizler için uzun bir liste hazırlamaya çalıştık. Kick abonelik avantajları nelerdir;

  • Twitch abonelik iptali gibi basit bir iptal sürecine sahip olursunuz,
  • Abone özel chatte mesaj yazabilirsiniz,
  • Bazı chatlerde link gönderebilirsiniz,
  • Abonelere özel yayınları takip edebilirsiniz,
  • Yayın geçmişine erişebilirsiniz,
  • Klip alabilirsiniz,
  • Abonelere özel emojileri kullanabilirsiniz,
  • Sevdiğiniz yayıncıya destek olabilirsiniz,
  • Abonelik rozeti kazanabilirsiniz.

Kick abonelik avantaları nelerdir adlı listemize bakacak olursanız aslında Kick abonelik ne kadar sorusuna verdiğimiz yanıtın büyüklüğünün nedenini öğrenmiş olursunuz. Böylesine avantajlara sahip olmak için cebinizden biraz para çıkması gerekmekte. Kick abonelik kaç TL ve Kick abonelik ne kadar öğrendiniz, sizce değer mi?

Kick Abonesi Olmalı Mıyım?

Fiyat konusundaki farklılığı gören dijital platform izleyicileri Kick abonesi olmalı mıyım diye soruyorlar. Aslına bakarsanız en çok sevdiğiniz yayıncıları takip etmeniz için abone olmak zorunda değilsiniz. Kick abonelik ne kadar adlı içeriğimizde sizlerle abone olmanın avantajlarını paylaşmıştık.

Abonelik işlemlerinde elde edebileceğiniz avantaları sizler için sıralamıştık. Maddi durumunuza ve abonelik avantajlarınıza bakarak kendi kararınızı vermeli ve kendinizi zor duruma sokmadan sevdiğiniz yayıncılara destek olmaya çalışmalısınız. Eğer abone olamıyorsanız sadece izlemeniz de büyük bir destek olacaktır. Artık Kick abonelik kaç TL biliyorsunuz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir