Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaSnapchatSnapchat Dil Değiştirme

Snapchat Dil Değiştirme

Snapchat başka bir ülkedeyken yüklediyseniz veya kullandığınız dili değiştirmek istiyorsanız, telefonlar arasında farklılık gösterebiliyor. Sizler için snapchat dil değiştirmeyi android ve ios cihazlarda nasıl yapıldığını aktarıyoruz.

Snapchat Dil Değiştirme Nasıl Yapılır?

Snapchat üzerinde dilinizi Türkçe veya başka bir dile çevirmek istediğinizde iphone cihazlarda bunun snapchat uygulaması üzerinden değilde telefon ayarları üzerinden değiştirildiğini unutmayın. Bu durum asla tüm uygulamalarınızın dilini değiştirmeyecektir, sadece snapchat için geçerli olacaktır.

iPhone telefonların aksine bu android cihazlarda oldukça kolay bir işlemdir. Birazdan aktaracağımız adımlarla da dilinizi istediğiniz şekilde değiştirebileceğinizi göreceksiniz.

Android Snapchat Dil Değiştirme Nasıl Yapılır?

Android cihazlarda iphone’un aksine Snapchat uygulaması üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz. Android üzerinden dil değiştirmek için aşağıda ki adımları takip edebilirsiniz:

  • Öncelikle profilinize gelin,
  • Ardından sağ üstte bulunan ayarlar simgesine tıklayın,
  • Aşağıda bulunan ‘Dil’ kısmına geliniz,
  • İstediğiniz dili seçtikten sonra ‘Değiştir’ tıklayın.

Snapchat android dil değiştirme işlemi bu kadardı. Bunu da yapamayıp sinirlenirseniz Snapchat hesanızı silmeyi bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.

iPhone Snapchat Dil Değiştirme Nasıl Yapılır?

Snapchat Dil Değiştirme

iOS kullanan iphone cihazlarınızda dil değiştirme işlemi daha önce söylediğimiz gibi Snapchat üzerinden değil de telefon ayarları üzerinden yapılmaktadır. Aşağıdaki adımları takip ederek mevcut olan dilinizi değiştirebilirsiniz.

  • Ayarlara gelin,
  • Aşağıdaki uygulama listesinden Snapchat uygulamasını bulun,
  • Açılan pencerede en altta ‘Dil’ seçeneğini var,
  • Buradan istediğiniz dili seçebilirsiniz.

Bu dil seçeneği sadece snapchat uygulamanız için geçerli olacaktır, diğer uygulamalar bundan etkilenmez. Bundan sonra snapchat ingilizce oldu nasıl düzeltirim demenize gerek kalmayacak.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir