Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunLeague of LegendsLoL Dereceli Ne Zaman Sıfırlanacak? Saat Kaçta

LoL Dereceli Ne Zaman Sıfırlanacak? Saat Kaçta

League of Legends oyuncularının en çok sevdiği dönem yaklaşıyor, yeni sezon, yeni ligler, yeni dereceli karşılaşmalar… İçeriğimizi okuduktan sonra LoL dereceli ne zaman sıfırlanacak ve yeni dereceli sezonu hakkında merak ettiklerinizi de öğreneceksiniz.

LoL Dereceli Ne Zaman Sıfırlanacak?

LoL Dereceli Ne Zaman Sıfırlanacak

Riot Games tarafından tamamen ücretsiz olarak oyunculara sunulan League of Legends, ülkemizde ve dünyada milyonlarca oyuncuya ev sahipliği yapmaktadır. Bu kadar çok sevilmesinin temelinde yatan rekabetçi yapısını dereceli sistemine borçlu olan League of Legends hakkında hayranları oldukça meraklı. League of Legends oyuncuları, LoL derece ne zaman sıfırlanacak diye sormaya başladılar bile.

LoL dereceliler 9 Ocak 2024 tarihinde yeni güncelleme gelir gelmez sıfırlanmış olacak. Artık bir lige dahil olmadığınız için tekrardan yerleştirme maçları oynayacak ve ilk maçlarınızda geçici bir lige dahil olacaksınız. Daha sonra kazandığınız karşılaşmalara göre esas liginiz tekrar belirlenecek. Peki, 9 Ocak’a kadar neler olacak?

Her büyük güncelleme ve yeni sezon öncesinde olduğu gibi bu sene de LoL ligler ne zaman sıfırlanacak sorusu gündeme en tepeden girdi. League of Legends liglerin sıfırlanma süreci aslında 3 Ocak 2024 tarihi itibariyle başladı, çünkü sezon sona erdi. Ancak LoL dereceli ne zaman sıfırlanacak sorusunun yanıtı için, yeni liginiz için güncellemeyi beklemek zorunda kalacaksınız.

LoL Ligler Saat Kaçta Sıfırlanacak?

En kısa sürede tekrardan eski ligine dönmek, kendi bölgesinde sıralamaya ilk çıkanlardan olmak isteyen League of Legends oyuncuları, LoL dereceli ne zaman sıfırlanacak sorusunun yanında, LoL ligler saat kaçta sıfırlanacak diye de ekstra bir soruyla karşımıza geliyorlar. Güncellemelerin geliş saatine göre bakacak olursak, LoL ligleri 9 Ocak 2024, 23:59:59’da sıfırlanacak.

LoL Dereceli Ödülleri Ne Zaman Verilecek?

LoL Dereceli Ödülleri Ne Zaman Verilecek

Geçmişte edindiğiniz başarılar, bir önceki sezondan kalan yani sıfırlanacak olan liginizden kaynaklanan bir sürü ödülünüz olduğunu biliyorsunuzdur. Riot Games oyuncularını bol ödülle mutlu etmeyi planlıyor ama ne kadar daha beklemeniz gerekecek? LoL dereceli ödülleri ne zaman verilecek?

Sezonun 3 Ocak 2024 tarihinde biteceğini ve League of Legends liglerin sıfırlanmasının 9 Ocak tarihinde olacağını söylemiştik. Riot Games yetkilileri iki tarih arasındaki altı gün içerisinde ödüllerinizin sıra sıra hesaplarınıza yükleneceğini planlıyor. Eğer ödülleriniz yüklenmezse Riot Destek ekibiyle görüşebilirsiniz.

League of Legends Dereceli Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

LoL ligler ne zaman sıfırlanacak sorusu kadar önemli bir soru varsa o da yeni dereceli karşılaşmalarının ne zaman aktif olacağıdır. Sizler için yaptığımız araştırmalar sonucu ulaştığımız ve tekrar sizlerle paylaştığımız iki tarih arasındaki altı günün sonunda, yani 10 Ocak 2024 sonrasında yeni League of Legends dereceli sezonu başlayacaktır.

Dereceli Sıfırlandıktan Sonraki Maçlar Ligi Etkiler Mi?

Yeni sezon ile sezon arası tarihleri arasında 6 gün olduğunu biliyorsunuz. Peki, bunca süre boyunca dereceli karşılaşmalar kapalı mı olacak? Tabi ki hayır. Ara sezonda dereceli oynayabiliyor olduğunuz gibi bahsettiğimiz altı gün içerisinde de dereceli oynayabileceksiniz.

Oynadığınız dereceli karşılaşmalar sene sonu alacağınız ödülleri etkilemeyecek olsa da MMR’ınızı ve sonraki liginizi doğrudan etkileyecektir. Şimdilik LoL dereceli ne zaman sıfırlanacak adlı içeriğimizin sonuna geldik. Benzer içerikleri okumak için bizleri takip etmeyi sürdürmelisiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir