Çarşamba, Mart 27, 2024
Ana SayfaOyunPubgPUBG Taarruz Tüfekleri Hangileri?

PUBG Taarruz Tüfekleri Hangileri?

PUBG Mobile oyuncuları oyunu daha iyi öğrenmek, görevleri hızlıca yapabilmek için PUGB taarruz tüfekleri hangileri diye soruyorlar. Eğer sizde PUBG taarruz tüfekleri hakkında bazı soru işaretleri taşıyorsanız içeriğimiz tam size göre demektir. PUBG Mobile assault rifles rehberi yayında.

PUBG Taarruz Tüfekleri Hangileri?

PUBG Taarruz Tüfekleri

Filmlerde, oyunlarda karşımıza Assault Rifles olarak çıkan tüfek tiplerine hepimiz hakimizdir. Ancak PUBG Mobile gibi devasa bir oyundan ve birbirinden farklı özelliklere sahip onlarca silahtan bahsettiğimizde işler biraz karışıyor. Hangi tüfeğin hangi sınıfa dahil olduğunu tam olarak anlayamıyorsanız PUBG Mobile taarruz tüfekleri hangileri diye soruyorsunuzdur. Öyleyse yanıtlayalım. PUBG taarruz tüfekleri hangileri;

 • AKM
 • M16A4
 • SCAR-L
 • M416
 • Groza
 • AUG A3
 • QBZ
 • M762
 • Mk47 Mutant
 • G36C

Listemizi dikkatlice incelediğinizde PUBG Mobile taarruz tüfeği hangileri diye sormanıza gerek kalmayacak. Eğer PUBG Mobile tarruz tüfekleri hakkında daha fazla bilgiye erişmek istiyorsanız içeriğimizin devamında her tüfeği daha yakından anlatmaya çalışacağız. Siz PUBG Mobile severler için daha önce PUBG Mobile kurmalı tüfeklerini de benzer şekilde incelemiştik.

AKM Taarruz Tüfeği

AKM Tüfeği

PUBG Mobile taarruz tüfeği hangisi diye sorulduğunda akla ilk gelecek tüfeklerin başında AKM gelmektedir. PUBG Mobile ile ilk tanıştığımız günden beri oyunda olan AKM hem airdroplardan hem de loot bölgelerinden çıkmaktadır. AKM kullanabilen oyuncular fark yaratıyorlar.

 • Mermi: 7.62 mm

M16A4 Taarruz Tüfeği

M16A4 Tüfeği

Polisler tarafından düzenli olarak kullanılan PUBG taaruz tüfeklerinden olan M16A4, PUBG Mobile oyununda da karşımıza çıkmaktadır. Kullanışlı ve özelleştirilebilir yapısıyla birçok oyuncunun favori silahı olarak göze çarpan tüfek, sanıldığı kadar kolay bulunamıyor.

 • Mermi: 5.56 mm

SCAR-L Taarruz Tüfeği

SCAR-L Tüfeği

İlk olarak Amerika Birleşik Devletleri ordusu tarafından kullanılan Scar-L tüfeği, havalı bir çalışma prensibine sahiptir. Özel harekat birlikleri tarafından kullanılan PUBG taarruz tüfeği hafif olması sayesinde bildiğimiz dünyada da birçok ekip tarafından tercih edilmektedir.

 • Mermi: 5.56 mm

M416 Taarruz Tüfeği

M416 Tüfeği

Bir diğer resmi tüfek olan M416 tüfeği de başlangıçta polis ve askerin kullanılması amacıyla üretilmiştir. Günümüzde en çok kullanılan taarruz tüfeklerinden bir tanesi olması sıkı duruşu ve isabeti kolay olmasından kaynaklanmaktadır. PUBG taarruz tüfekleri arasına gireli uzun yıllar oldu.

 • Mermi: 5.56 mm

Groza Taarruz Tüfeği

Groza Tüfeği

1990 yılında Rusya tarafından geliştirilen Groza tüfeği ses hızından daha hızlı yolladığı mermilerle ciddi fark yaratmaktır. Birçok oyunda gördüğümüz P90 hafif makinelisine de benzeyen tüfek görüntüsünden çok daha tehlikeli ve kullanışlıdır.

 • Mermi: 7.62 mm

AUG A3 Taarruz Tüfeği

AUG A3 Tüfeği

PUBG Mobile taarruz tüfekleri listemizde bulunan markalar arasında polisler tarafından en çok kullanılan tüfeklerin başında AUG gelmektedir. Gelişmiş bir teknolojiye sahip olan AUG A3 oyuncular tarafından pek sevilmese de en kaliteli PUBG taarruz tüfekleri arasında kendisine yer bulmaktadır.

 • Mermi: 5.56 mm

QBZ Taarruz Tüfeği

QBZ Tüfeği

Sadece Sanhok haritasında bulabileceğiniz bir PUBG taarruz tüfekleri örneği olan QBZ sayesinde farklı silahlar ve haritalar kullanmaya başlayabilirsiniz. Diğer haritalarda bulunması zor olması nedeniyle pek tercih edilmese de Sanhok haritasının en güçlü taarruz tüfekleri arasındadır.

 • Mermi: 7.62 mm

Beryl M762 Taarruz Tüfeği

Beryl M762 Tüfeği

PUBG taarruz tüfeklerini sıralarken oyuna sonradan eklenen Beryl M762’yi unutmak olmazdı. Listemizdeki tek Polonya asıllı tüfek olan Beryl, diğer PUBG taarruz tüfeklerinden çok daha az hasar ancak çok çok daha az geri tepmeye sahiptir.

 • Mermi: 7.62 mm

Mk47 Mutant Taarruz Tüfeği

Mk47 Mutant Tüfeği

PUBG taarruz tüfekleri listemizde tek ve çift mermi kullanan ender tüfeklerden bir tanesi olan Mk47 Mutant, uzan menzilli çatışmalarda diğer tüfeklere göre büyük üstünlük kurmaktadır. Ancak Mk47 Mutant kullanırken yakın çatışmaya girmek zorunda kalıyorsanız işler iyi gitmiyor demektir.

 • Mermi: 7.62 mm

G36C Taarruz Tüfeği

G36C Tüfeği

Diğer haritalarda bulunmayan sadece Vikendi haritasında SCAR-L PUBG taarruz tüfeği yerine geçen G36C, neredeyse SCAR-L ile aynı özelliklere sahiptir. Eğer Scar kullanmaktan keyif alıyorsanız hiç düşünmeden G36C kullanmayı denemelisiniz diyebiliriz.

 • Hasar:
 • Menzil:
 • Mermi: 5.56 mm

PUBG Mobile Taarruz Tüfeği Görevi Nasıl Yapılır?

PUBG taarruz tüfekleri konusunda edindiğiniz önemli bilgilerden sonra bunca detayı neden öğrenmeniz gerektiğini sorguluyor olabilirsiniz. PUBG Mobile oyuncuları günlük, haftalık ve aylık görevler yüzünden sadece PUBG taarruz tüfeklerini kullanarak bazı etkinlikler yapmak zorunda kalabiliyorlar.

Eğer hangi tüfeklerin PUBG Mobile taarruz tüfekleri listesine dahil olduğunu bilmiyorsanız PUBG Mobile taarruz tüfeği görevlerini yapamazsınız. PUBG Mobile taarruz tüfeği görevi nasıl yapılır sorusunun en net yanıtı, görevleri PUBG taarruz tüfekleri ile yapmak, söylenenlere uymaktır. Artık PUBG taarruz tüfeği görevi nasıl yapılır biliyorsunuz, ne duruyorsunuz?

PUBG Mobile En İyi Taarruz Tüfeği Hangisidir?

En güçlü PUBG Mobile taarruz tüfeği hangisi diye soruyorsanız PUBG rütbenizi geliştirmek, çok daha iyi bir PUBG Mobile oyuncusu olmak istiyorsunuz demektir. Sizler için hazırladığımız PUBG Mobile taarruz tüfekleri listemizden bir tüfeği en güçlü PUBG taarruz tüfeği olarak seçmemiz ne yazık ki mümkün değildir.

Kendiniz için en güçlü PUBG Mobile taarruz tüfeğini seçmek tamamen size kalmış ve öznel bir durumdur. Hangi PUBG taarruz tüfekleri ile daha konforlu hissediyorsanız sizin için en iyi PUBG Mobile taarruz tüfeği onlar demektir. Başkalarının dediklerine bakmadan kullanmaya ve çorba parası çıkartmaya, kazanmaya devam etmelisiniz.

PUBG Mobile Taarruz Tüfeği Nedir?

PUBG taarruz tüfekleri konusunda bir içerik oluştururken konu hakkında yeteri kadar bilgisi olmayan oyuncuların da içeriğimizi okuyabileceğini biliyoruz. Özellikle yeni oyuncular için PUBG Mobile taarruz tüfeği nedir sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Aslında bu sorunun PUBG Mobile taarruz tüfekleri görevlerini yapabilmek için sorulduğunu da tahmin ediyoruz.

PUBG taarruz tüfeği hangi silah diyorsanız tek yapmanız gereken içeriğimizin en başındaki PUBG taarruz tüfekleri listemizi açmak ve listemizde yer alan tüfekleri oyun içerisinde elde etmektir. Şimdilik PUBG taarruz tüfekleri rehberimizin sonuna geldik. PUBG Mobile taarruz tüfekleri hakkında yanıtlamamızı istediğiniz soruları yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir