Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunPubgPUBG Polimer Nedir?

PUBG Polimer Nedir?

PUBG oynarken karşılaşabileceğiniz onlarca farklı materyal vardır. Tüm bu materyalleri tanımanız mümkün değildir. Bu içeriğimizde PUBG polimer nedir sorusuna yanıt verecek, polimer hakkında merak ettiğiniz tüm konulara değineceğiz.

PUBG Polimer Nedir?

PUBG Polimer Nedir

PUBG çeşitlilik bakımından rakip olduğu neredeyse her oyundan bir adım öndedir. Polimerler de PUBG oynarken denk gelebileceğiniz, kazanabileceğiniz en farklı maddelerden bir tanesidir. PUBG’ye sonradan eklenen eşyalardan bir tanesi de polimerdir. PUBG polimer nedir diye soruyorsanız yanıtlayalım.

PUBG polimer silahlarınızı geliştirmeye yarayan bir üründür. En basit şekilde anlatmak gerekirse bir dişlidir ve her türlü silah geliştirmesinde işe yaramaktadır. Sadece geliştirmekle de kalmaz aynı zamanda yeni silahlara erişmenizi sağlar. Bir nevi araştırma ürünü olarak değerlendirebilirsiniz.

PUBG Polimer Ne İşe Yarar?

PUBG oynarken elde edeceğiniz polimerler hakkında bilgi sahibi oldunuz, artık PUBG polimer nedir biliyorsunuz. Peki, PUBG polimer ne işe yarar hiç düşündünüz mü? Sizler için aktarmaya çalışalım. Polimer sayesinde PUBG silahlarınızı geliştirebilir, silahlarınızın;

Polimerleri kullanarak daha yüksek PUBG Rütbe Sıralamasına ulaşabilir, silahlarınızın yanında oyunculuğunuzu da geliştirebilirsiniz. Silahlarınız ne kadar güçlü olursa karşılaşma kazanma şansınız da o kadar yüksek olacaktır.

PUBG Polimer Nerede?

PUBG Polimer Nerede

PUBG çantamda polimer bulamıyorum, polimerler yok gibi bir şikayetiniz varsa henüz PUBG materyallerine pek hakim değilsiniz demektir. Polimerler bir eşya olmadığı, defalarca söylediğimiz gibi materyal olduğu için çantanızda depolanmaz.

PUBG polimerler hurdalıkta depolanmaktadır. Hurdalığa gittiğinizde sahip olduğunuz ve aktif hale getirebileceğiniz, geliştirebileceğiniz silah geliştirmelerini de görebilirsiniz.

PUBG Polimer Nasıl Kullanılır?

PUBG polimer kullanmak oldukça basit bir işlemdir. Daha önce de söylediğimiz gibi sahip olduğunuz polimerleri görmek için hurdalığa gitmelisiniz. Hurdalık kısmında gelişme potansiyeli olan silahları ve mevcut polimerlerinizi göreceksiniz. Uygun olanları geliştir butonuna basarak geliştirin ve işlemi tamamlayın.

PUBG Polimer Nereden Bulunur?

Polimerler genellikle PUBG mağazasında satılan, seviye atladığınızda size hediye edilen, etkinliklerden düşen ve airdrop olarak haritaya atılan kutulardan çıkmaktadır. PUBG polimer nedir, nasıl kullanılır ve ne işe yarar öğrendiğinize göre artık polimer lootu yapmaya başlayabilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir