Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunPubgPUBG Yeni Sezon Ne Zaman? PUBG Mobile

PUBG Yeni Sezon Ne Zaman? PUBG Mobile

PUBG Mobile oyuncuları için yanıt bekleyen en önemli soru PUBG yeni sezon ne zaman sorusu gibi görünüyor. Yeni sezonun yaklaştığı günlerde oyuncular PUBG Mobile yeni sezon ne zaman başlayacak, ödüller ne zaman dağıtılacak ve ranklar ne zaman açılacak diye soruyorlar.

PUBG Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

PUBG Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak

Daha önce sizler için PUBG sezon ne zaman bitiyor sorusuna yanıt vermiştik. PUBG Mobile gibi milyonlarca aktif oyuncusu olan bir oyunun yeni sezonu hakkında da güncel bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Resmi açıklamalara dayanarak vereceğimiz tarihlerin bir hata olmadığı sürece kesinlik taşıdığını söyleyebiliriz. PUBG yeni sezon ne zaman başlayacak sizler için araştırdık ve paylaşmaya hazırız.

PUBG Mobile yeni sezonu 13 Ocak 2024 tarihinde oyuncular için aktif olacak. PUBG Mobile yetkililerinin açıkladığı bilgilere göre yeni sezonun başlangıcına gerçekten oldukça kısa bir süre var. Sizler de 13 Ocak 2024 tarihine kadar tüm mevcut görevlerinizi yapmalı, BattlePass’i bitirmelisiniz. Resmi tarihten itibaren PUBG yeni sezonu oynuyor olacaksınız.

PUBG Yeni Sezon Saat Kaçta Gelecek?

PUBG yeni sezon ne zaman başlayacak sorusu kadar akıllarda kalan bir soru da PUBG yeni sezon saat kaçta gelecek sorusudur. Saatine kadar yeni sezonun ne zaman geleceğini merak ediyorsanız en kısa sürede karşılaşmalara başlamak ve yeni sezonun tadını çıkartmak istiyorsunuz demektir.

Bu süreçte sizleri çok fazla bekletmeyeceğimizi söyleyebiliriz. PUBG Mobile her zaman olduğu gibi klasik saatinde oyuncular için aktif olacak. PUBG yeni sezonu Türkiye saati ile 05:00’de 13 Ocak 2024’de gelmiş olacak. Güncellemeleri yaptıktan sonra zaman kaybetmeden PUBG Mobile oynamaya devam edebilirsiniz.

PUBG Ranklar Ne Zaman Açılacak?

PUBG Mobile yeni sezonunu tarihine, saatine kadar merak ediyorsanız işler sizin için oldukça ciddi ilerliyor demektir. E-Spor arenasında yükselmek, rankınızı en kısa sürede arttırmak veya yeniliklere en kısa sürede kavuşmak istiyorsanız, PUBG rankler ne zaman açılacak diye de araştırma içerisinde olabilirsiniz.

Bu konuda da en büyük yardımcınız yine Yeni Güncelleme olacaktır. Saat ve Tarih konusunda öğrendiklerinizden sonra rankların açılma süresini zorlanmadan tahmin edebilirsiniz. PUBG yeni sezon ranklar 13 Ocak 2024 tarihinde, saat 05:00’da açılacak ve ülkemizden oynanabilir olacak.

PUBG Mobile Yeni Sezon Ödülleri Ne Zaman Verilecek?

PUBG Mobile yeni sezon ne zaman başlayacak aramasını yapan oyuncuların tek merak ettikleri konu işin ciddiyeti olan ranklar veya karşılaşmalar değil. Benzer şekilde oyuncular yeni sezona ödüllerle girmek istiyor ve PUBG Mobile yeni sezon ödülleri ne zaman verilecek diye soruyorlar.

Yine tarih ve saat değişmeden doğrudan PUBG yeni sezon ne zaman başlayacak cevabı sezon ödüllerini alacağınız zamanı belirtmektedir. 13 Ocak sabahının ilk saatlerinden itibaren ödüllerinize kavuşmuş olacaksınız. Muhtemel saat ve tarih değişimlerinde içeriğimizi güncelleyeceğimizden emin olabilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir