Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunClash of Clans Parlak Cevher Ne İşe Yarar?

Clash of Clans Parlak Cevher Ne İşe Yarar?

Clash of Clans oynarken karşılaşabileceğiniz bazı ürünlerin hala sizin için yeni olması oyunun güncel ve aktif olduğunun kanıtıdır. Clash of Clans parlak cevher ne işe yarar diye soran oyuncular için parlak cevherin ne anlama geldiğini aktarmaya çalışacağız.

Clash of Clans Parlak Cevher Ne İşe Yarar?

Clash of Clans Parlak Cevher Ne İşe Yarar

Clash of Clans parlak cevher ne işe yarar diye merak ediyorsanız siz de henüz Clash of Clans oyununda geliştirme aşamasına adım atmamışsınız demektir. Çünkü Clash of Clans parlak cevher aslında ekipmanların geliştirilmesinde kullanılan bir eşyadır. Aşağıdaki listeye bakacak olursanız hangi ekipmanlar için ne kadar parlak cevher kullanılacağını anlayabilirsiniz.

  • Sıradan Kahraman Ekipmanları: Her 3 seviyede bir parlak cevher
  • Destansı Kahraman Ekipmanları: 9. seviyeye kadar parlak cevher

Clash of Clans parlak cevher ne işe yarar sorusuna verdiğimiz yanıt tek başına yeterli olacaktır diye umuyoruz. Çünkü parlak cevherlerle tek yapabilecekleriniz eşyalarınızı güçlendirmek ve kahramanlarınızın gücüne güç katmaktır. Özellikle destansı kahraman ekipmanları için parlak cevher kullanımı şarttır. CoC Köy Kopyalama adlı içeriğimizi de okumak isteyebilirsiniz.

Clash of Clans Parlak Cevher Nereden Bulunur?

Artık Clash of Clans parlak cevher ne işe yarar biliyorsunuz, sırada parlak cevherleri kullanmak varsa öncelikle onların nereden bulunacağını biliyor olmalısınız. Bu süreçte size yardımcı olmak adına biraz uzun bir liste hazırlamaya çalıştık.

  • Etkinlikler,
  • Sandıklar,
  • Hediye kuponları,
  • Pazar,
  • Görevler,
  • Karşılaşma ödülleri,

Gördüğünüz gibi birçok farklı alan üzerinden Clash of Clans parlak cevherlerini elde edebilirsiniz. Hepsine sahip olurken hangi kahraman ekipmanlarınızı güçlendireceğinizi iyi düşünmeli ve boş yere parlak cevher kullanmamalısınız. Sonuçta masraflı bir iş değil mi?

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir