Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunGTA 5 Yapışkan Bomba Nasıl Patlatılır?

GTA 5 Yapışkan Bomba Nasıl Patlatılır?

GTA 5 oyuncuları arasında kullanılacak silahlar ve bombalar oldukça belirleyicidir. GTA 5 yapışkan bomba nasıl patlatılır diye merak ediyorsanız bu konuda sizlere yardımcı olmak istiyoruz. İçeriğimizi okuduktan sonra GTA 5 yapışkan bombayı patlatma konusunda sorun yaşamayacaksınız.

GTA 5 Yapışkan Bomba Nasıl Patlatılır?

GTA 5 Yapışkan Bomba Nasıl Patlatılır

GTA 5 yapışkan bombayı patlatma konusunda sorun yaşayan insanlar arasında bazı sorunlarınız varsa çok doğru bir adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. GTA 5 yapışkan bombayı patlatmak istiyorsanız bombayı kurduktan sonra G tuşuna basmalısınız. “G” tuşu GTA 5 bomba patlatma tuşu olarak kullanılmaktadır.

Bilgisayarda GTA 5 oynayan oyuncular için G tuşu GTA 5 yapışkan bomba patlatma tuşu yeterli olacaktır. Eğer PS veya xBox ile yani kontroller ile GTA 5 oynuyorsanız, yapışkan bombayı patlatmak için sol yön tuşuna basmalısınız. Böylece controller kullanarak da GTA 5 yapışkan bomba nasıl patlatılır öğrenmiş oldunuz. GTA 5 korna tuşunu da sizlerle paylaşmıştık.

GTA 5 Sticky Bomb Nasıl Kullanılır?

GTA 5 Sticky Bomb Nasıl Kullanılır

GTA 5 Sticky bomb nasıl patlatılır sorusuna yanıt verdik ancak GTA 5 yapışkan bomba patlatma sadece bombanın patlama tuşunu bilmek ile yaşanmaz. Aynı zamanda yapışkan bombayı nasıl kullanacağınızı, nasıl kuracağınızı da biliyor olmalısınız.

  • Silahlar menüsüne ulaşın ve elinize Sticky Bomb yani yapışkan bombayı alın.
  • Nişan aldıktan sonra mouse sol tuşa yani ateş etme tuşunuza basarak bombayı atın.
  • Sticy Bomb yapıştıktan hemen sonra ortamdan uzaklaşın.
  • Güvenli bölgeye geçtikten sonra G tuşuna basarak yapışkan bombayı patlatın.

İçeriğimizi okuduktan sonra bol bol bomba kullanabilirsiniz ancak yapışkan bombanın oyundaki en pahalı silahlar arasında olduğunu unutmamalısınız. Yapışkan bomba nasıl kullanılır öğrenmeli ancak ihtiyacınız dışında çok fazla kullanmamaya da özen göstermelisiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir