Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaOyunBannerlord Mod Nasıl Kurulur?

Bannerlord Mod Nasıl Kurulur?

Mount and Blade Bannerlord oyuncuları için modlar ve mod kurulumu oldukça önemlidir. Bu içeriğimizde Bannerlord mod nasıl kurulur sorusuna yanıt verecek, Mount and Blade Bannerlord mod kurulum rehberimizi sizlerle paylaşacağız.

Bannerlord Mod Nasıl Kurulur?

Bannerlord Mod Nasıl Kurulur

Sizler için hazırladığımız Bannerlord mod nasıl kurulur rehberinde hiç zorlanmadan kurulum yapacaksınız. Sonraki mod kurulum işlemlerinde tekrardan araştırma yapmanıza gerek kalmayacağını da söyleyebiliriz. Öyleyse daha fazla uzatmadan adımlarımıza geçelim. Mount and Blade Bannerlord mod nasıl kurulur;

  • Kurmak istediğiniz modları .rar veya .zip olarak bilgisayarınıza indirin.
  • İndirdiğiniz dosyaları açın ve Modules klasörünü kopyalayın.
  • Daha sonra Mount and Blade Bannerlord’un kurulu olduğu klasöre girin.
  • Modules klasörünü bulun ve kopyaladığınız Modules’i yapıştırın.
  • İşlem tamamlandıktan sonra Bannerlord’u başlatın ama Play – Continue ekranında hemen oyuna girmeyin
  • News – Mods yazan sekmeden Mods’a tıklayın.
  • Aktif etmek istediğiniz modların solundaki kutucuğu tikleyin.
  • Play tuşuna tıklayarak Bannerlord’u başlatın.

Yukarıdaki adımları doğru sırayla takip ettiğinizde hiç zorlanmadan mod kurulumunu tamamlayacağınıza emin olabilirsiniz. Eğer adımlar arasında hata aldığınız veya anlamadığınız bir tanesi olursa yorumlar kısmından bizlere sorabilirsiniz. Bannerlord mod kurulumu oldukça basittir.

Bannerlord Mod Kurarken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bannerlord mod nasıl kurulur anlatırken belirttiğimiz gibi modların kurulum aşamasında öncelikle modları indirmiş veya indiriyor olmalısınız. Ancak bu aşamada gerçekten çok dikkatli olsanız iyi edersiniz. Güvenmediğiniz sitelerden dosya indirmek pek sağlıklı bir davranış değildir.

Sadece kesin olarak emin olduğunuz sitelerden indirme yapmalı, mod kurulumu sırasında alakasız yazılımları aktif etmediğinizden emin olmalısınız. Hayatınızı zorlaştıracak virüs benzeri zararlı içeriklerden kurtulmak için önlem almanız en doğrusu olacaktır.

Mount and Blade Bannerlord Mod Kurulumu Legal Mi?

Mount and Blade oyuncuları sadece kendi kendilerine değil, çoğu zaman online olarak da Bannerlord oynuyorlar. Böyle zamanlarda daha önceden kurdukları modların bir engel olup olmadığını anlamak için Bannerlord mod kurulumu legal mi diye soruyorlar.

Bannerlord mod nasıl kurulur sorusuna yanıt verdiğimize göre evet, Bannerlord oyununda mod kurulumu tamamen legaldir. İçeriklerimizi küçük yaştaki dostlarımızın da okuma ihtimali olduğu için legal olmayan konuları yazmamaya özen gösteriyoruz. Bannerlord modları tamamen yasaldır.

Bannerlord Hangi Modları Kurmalıyım?

Bannerlord mod nasıl kurulur aramasını yapan oyuncuların mod kurmayı öğrendikten sonra doğal olarak Bannerlord hangi modları kurmalıyım diye soracaklarının farkındayız. Ancak bu konu tamamen sizin oyundan ne beklediğiniz ile alakalıdır.

Önerilen modlar yerine en çok eğleneceği modları kurmalı ve eğlenmeye odaklansanız iyi edersiniz. Siz yine de özellikle Bannerlord Birlik Kapasitesi arttırma modlarına bir göz atsanız iyi edersiniz. Minik bir öneride bulunmuş olalım.

Bannerlord Mod Listede Görünmüyor?

Eğer kurulumunu yaptığınız mod, mods listesinde görünmüyorsa oyun sürümü ile mod sürümü eşleşmiyor demektir. Modun güncellenmesini beklemelisiniz.

Bannerlord Klasöründe Modules Yok

Bannerlord dosyaları arasında Modules klasörünü bulamıyorsanız kendiniz yeni bir dosya açıp adını Modules koyabilirsiniz. Eğer indirdiğiniz modda modules yoksa hatalı dosya indirmişsiniz demektir.

Bannerlord Dosyaları Bilgisayarımda Nerede?

Bannerlord dosyalarına bilgisayarınızda erişemiyorsanız Steam üzerinden oyun dosyalarını görüntüle seçeneğine tıklayabilirsiniz. Steam size doğru yeri gösterecektir.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir