Pazartesi, Nisan 1, 2024
Ana SayfaOyunPubgPUBG Mobile PC İndirme Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile PC İndirme Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile oyuncuları için PUBG sadece telefonlarından ulaşabilecek bir oyundan fazlasıdır. Eğer siz de benzer şekilde düşünüyorsanız PUBG Mobile PC indirme nasıl yapılır diye araştırıyorsunuzdur. Sizler için PCde PUBG Mobile oynama rehberini hazırladık.

PUBG Mobile PCde Oynanır Mı?

PUBG Mobile oynamak için yeterince kaliteli bir cihazı olmayanlar, PUBG Mobile 90 FPS veren telefonlar listesindeki telefonlara ulaşamayanlar ve bilgisayarlarında da PUBG Mobile oynamak isteyenler soruyorlar, PUBG Mobile pcde oynanır mı? Evet, eğer doğru adımları atmayı başarabilirseniz bilgisayarda PUBG Mobile oynayabilirsiniz.

PUBG Mobile PC İndirme Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile PC İndirme Nasıl Yapılır

Artık PUBG Mobile bilgisayarda oynanır mı sorusunun yanıtının evet olduğunu biliyorsunuz, peki nasıl? PUBG Mobile oyuncuları için oyun kalitesinin, kazanma amacının ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Tüm bu koşulları da göz önünde bulundurarak PUBG Mobile PC indirme nasıl yapılır sorusuna yanıt vermeye çalışacağız.

 • Emülatör Kullanarak PUBB Mobile PC İndirmek
 • Emülatör Kullanmadan PUBG Mobile PC İndirmek

Gördüğünüz gibi PUBG Mobile PC indirmek sandığınız kadar zorlu bir süreç değildir. Nasıl bir oyun kalitesi hayal ettiğinize bağlı olarak hangi yöntemi kullanacağınıza karar vermeli ve doğru kararı verdiğinizden emin olmalısınız. Bize soracak olursanız emülatör kullanmak en mantıklı seçenek olacaktır.

PUBG Mobile PC Emülatör Kullanmak (BlueStacks)

PUBG Mobile PC Emülatör Kullanmak

PUBG Mobile PC indirme işleminde emülatör kullanacaksanız birçok oyuncu tarafından keyifle kullanılan BlueStacks uygulamasını tercih etmenizi önerebiliriz. Oldukça kolay bir kullanımı olmasının yanında PUBG Mobile oynarken de size ciddi anlamda kalite katacaktır.

 • BlueStacks sitesine giriş yapın.
 • Yönlendirmeleri takip ederek Bluestacks’i indirin.
 • Kurulumu yaptıktan sonra Google Play hesabıyla giriş yapın.
 • PUBG Mobile oyununu indirin.
 • Keyifle oynamaya başlayın.

Sizin için en güvenilir emülatörü önermiş olsak da kendi Google Play hesabınız ile hiçbir üçüncü partiye girmemenizi öneriyoruz. Yeni bir Google Play hesabı açıp, normalde kullanmadığınız bir şifre ile PUBG oynamanız en doğrusu olacaktır. Sıfırdan başlamanın keyfini çıkartın.

PUBG Mobile PC Emülatör Kullanmadan Yükleme

Emülatör kullanmadan PUBG Mobile bilgisayarda nasıl oynanır diye araştırma yapan oyuncular için de bir önerimiz olacak. İlgili Google Play Sitesine buraya tıklayarak gittiğinizde basit bir indirme işlemi yapacak ve ekstra üçüncü parti yazılım kullanmadan PUBG Mobile pcde oynamaya başlayacaksınız.

PUBG Mobile PC İndirmenin Avantajları Nelerdir?

PUBG Mobile oyuncuları için böylesine cetrefilli bir işe girişmenin mantıklı bir nedeni olmalı. Eğer bilgisayarınıza PUBG Mobile indirmek istiyorsanız bunun nasıl sonuçlar doğuracağını öncesinden araştırmalısınız. Ortada bir dezavantaj göremediğimiz için avantajları sizlerle paylaşmak istiyoruz.

 • Daha geniş bir açıya sahip olursunuz.
 • Aiminizi kullanmanız kolaylaşır.
 • Şarj problemi ortadan kalkar.
 • Daha uzun süreler PUBG Mobile oynayabilirsiniz.
 • Rütbenizi kolayca kasabilirsiniz.

PUBG Mobile bilgisayarda oynanır mı diye düşünmek yerine PUBG Mobile bilgisayarda oynamanın faydaları nelerdir diye sormak daha mantıklıdır. Yukarıdaki avantajları dikkatlice inceleyecek olursanız ne kadar önemli avantajlardan bahsettiğimizi kolayca anlayabilirsiniz.

PUBG Mobile PC İndirmek Ban Sebebi Mi?

PUBG Mobile pc indirme avantajlarını sizlerle paylaşırken aslında mobil cihazlar üzerinden oynayan oyuncuların dezavantajlarından da bahsetmiş olduk. Peki, mobil için dizayn edilen bir oyunu bilgisayarda oynamak ban sebebi olabilir mi?

PUBG Mobile PCde oynamak ban sebebi değildir ancak oyuna üçüncü parti bir yazılımla bağlandığınız için güvenlik önemlerine takılma ihtimaliniz olabilir. Uyarı veya ceza alma ihtimaliniz bu nedenle düşük olsa da vardır.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir