Salı, Mart 26, 2024
Ana SayfaOyunPubgPUBG Bakım Takvimi

PUBG Bakım Takvimi

PUBG oyuncuları için en sıkıcı zamanlar bakımın bitmesini bekledikleri anlardır. PUBG bakım takvimini biliyorsanız bakım yüzünden oyunu beklemenize gerek kalmaz. Kendinizi bakıma göre ayarlar ve hayatınıza sorunsuz devam edebilirsiniz.

PUBG Bakım Takvimi

PUBG Bakım Takvimi

PUBG oynarken bir bakıma denk geldiğinizde çok uzun süre beklemek zorunda kalabilirsiniz. En çok PUBG oynamak istediğiniz dönemde böyle bir sorunla karşılaşmamak için PUBG bakım takvimini düzenli takip etmelisiniz. Sık yapılmayan sunucu bakımları aşağıdaki tarihlerde düzenlenmektedir.

BakımPC TarihKonsol TarihSaat
1Mart 2024Mart 202403:00
2Temmuz 2024Temmuz 202403:00
3Mart 2025Mart 202503:00
PUBG Bakım Takvimi

Bakım takviminde bulunan tarihler kesin olmamakla birlikte eski PUBG sunucu bakımları göz önünde bulundurarak tahmin edilmiştir. Eğer resmi bir açıklama olursa sizler için tablomuzdaki tarihleri güncelleyeceğiz. PUBG bakım takvimi sunucu bakımlarını da içermektedir.

PUBG Bakımda Neler Oluyor?

PUBG oyuncuları için bakım tarihleri ve saatleri kadar bakımda neler olduğu da büyük önem taşımaktadır. PUBG bakım saatleri ile birlikte bakımda neler olduğunu da sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bakımların çoğunda yeni güncelleme ve yamalar oyuna eklenmektedir.

Kalan sürede ise oyunda bulunan bazı hatalar giderilmekte ve oyuncular için ciddi iyileştirmeler yapılmaktadır. Artık PUBG bakım zamanlarını, PUBG sunucu bakım takvimini biliyorsunuz. Kendinizi paylaştığımız tarihlere göre ayarlarsanız iyi edersiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir