Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunPubgPUBG Aşırı Yüksek Kaç FPS?

PUBG Aşırı Yüksek Kaç FPS?

PUBG aşırı yüksek kaç FPS diye soran PUBG Mobile oyuncularının büyük bir çoğunluğu aşırı yüksek ayarlarda kaç FPS alacaklarını ve oyunun nasıl etkileneceğini merak ediyorlar. PUBG aşırı yüksek ayarlar kaç FPS?

PUBG Aşırı Yüksek Kaç FPS?

PUBG Aşırı Yüksek Kaç FPS

PUBG Mobile oyuncuları için hazırda bazı farklı görüntü ayarları ve FPS değerleri mevcuttur. Hangi önceden ayarlanmış ayarı tercih ederseniz ona göre bir FPS değeri alırsınız, tabi sisteminiz gerçekten bu ayarları kaldırıyorsa. PUBG aşırı yüksek 90 FPS için düzenlenmiş bir ayar grubudur.

PUBG aşırı yüksek kaç FPS sorusuna yanıt bulduğunuzu düşünseniz de her oyuncu için aşırı yüksek ayarların sorgusuz sualsiz 90 FPS vereceğini düşünmek büyük bir hata olacaktır. Alacağınız FPS sisteminizle ve diğer ayarlarla da doğrudan alakalıdır. PUBG aşırı yüksek kaç FPS sorusunun doğru yanıtı vermesi için ideal bir cihaz kullanmalısınız.

PUBG Aşırı Yüksek FPS İçin Ne Yapmak Gerek?

İdeal cihazlardan bahsettikten sonra aşırı yüksek FPS ayarları için ne yapmanız gerektiğini daha açık olarak anlatmak istiyoruz. PUBG aşırı yüksek FPS ayarlarının geçerli olması ve 90 FPS değerine doğrudan ulaşabilmeniz için bazı sistem gereksinimlerini karşılıyor olmalısınız.

PUBG aşırı yüksek kaç FPS konusunda verdiğimiz 90 FPS değerine ulaşabilmeniz için en azından 90 FPS veren telefonlar arasından bir tanesine sahip olmalısınız. Daha azına sahip olduğunuz durumda ayarları yapsanız da FPS değerine ulaşamaz, daha düşük bir oyun performansı alacaksınız.

PUBG Mobile Aşırı Yüksek FPS Ayarları Nasıl Olmalı?

PUBG Mobile Aşırı Yüksek FPS Ayarları Nasıl Olmalı

PUBG aşırı yüksek kaç FPS sorusuna sadece bir yanıt ile değerlendirmek hata olacaktır. Sizler için grafik ayarlarında bulunan tüm FPS dengelemelerini inceledik. Dört farklı ayarda ihtiyacınız olan ve alacağınız FPS değerleri bellidir, daha önce de söylediğimiz gibi eğer sisteminiz yeterliyse.

  • Akıcı + Aşırı Yüksek: 90 FPS
  • Dengeli + Aşırı Yüksek: 100 FPS
  • HD + Aşırı Yüksek: 110 FPS
  • Ultra HD + Aşırı Yüksek: 120 FPS

PUBG Mobile FPS Nedir?

PUBG Mobile oyuncuları FPS değerinin ne olduğunu ve ne işe yaradığını biliyordur. Yine de PUBG aşırı yüksek kaç FPS sorusuna yanıt verirken bu konuya da değinelim. PUBG Mobile FPS, saniye de ekranınızda görebileceğiniz kare sayısıdır. Oyun performansınızı doğrudan etkilemektedir.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir