Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunVivo Y22s PUBG Kaç FPS Verir?

Vivo Y22s PUBG Kaç FPS Verir?

PUBG Mobile oyuncuları yeni bir telefon almadan önce nasıl katkı alacaklarını öğrenmek istiyorlar. Vivo Y22s PUBG kaç FPS verir diye soruyorsanız bu içeriğimizde aradığınız tüm yanıtlara ulaşacağınızdan emin olabilirsiniz. Vivo Y22s kaç FPS PUBG Mobile?

Vivo Y22s Özellikleri

Vivo Y22s PUBG Kaç FPS Verir

Vivo Y22s PUBG kaç FPS verir sorusuna yanıt vermeden önce satın alacağınız cihazı biraz daha yakından tanımalısınız. Tercih edeceğiniz cep telefonunun PUBG Mobile oyununda kaç FPS vereceğini belirlemenin en kolay yolu cihazın özelliklerine göz atmak, doğru tahminlerde bulunmaktır.

  • Ekran Boyutu: 6.55 inç
  • Dahili Depolama: 128 GB
  • RAM: 6 GB
  • Batarya Kapasitesi: 5000 mAh
  • Hat Sayısı: Çift
  • 5G: Yok

Vivo Y22s PUBG kaç FPS verir konusunda vereceğimiz yanıtın en önemli başlığı RAM değeridir. Bir telefonun RAM değeri ne kadar yüksekse oyunlardan alacağınız FPS o kadar yüksek olacaktır. Dilerseniz daha fazla uzatmadan Vivo Y22s kaç FPS PUBG Mobile sorusuna yanıt verelim.

Vivo Y22s PUBG Kaç FPS Verir?

Vivo Y22s özelliklerini inceledikten sonra telefonun sosyal hayatınızda işlevsel olacağına inanıyorsanız geriye sadece oyunlarda, daha doğrusu PUBG Mobile oyununda ne kadar efektif olacağı konusu kalmaktadır. Vivo Y22s PUBG kaç FPS verir diye düşünüyorsanız yanıtımız 60-75 FPS olacaktır.

PUBG Mobile 90 FPS veren telefonları listelediğimiz içeriğimizde de belirtmiştik, bir telefondan PUBG Mobile oyununda 90 FPS alabilmeniz için en azından 8 GB RAM değerini karşılaması gerekmektedir. Vivo Y22s 6 RAM barındırdığı için 60 FPS civarında PUBG Mobile oynamanıza imkan sağlayacaktır.

Vivo Y22s PUBG Oynanır Mı?

RAM ve benzer özelliklerine bakarak Vivo Y22s PUBG kaç FPS verir sorusuna 60-75 FPS yanıtını vermiştik. Bu yanıtı dikkate alacak olursanız evet, Vivo Y22s PUBG Mobile oynanabilecek bir telefondur. PUBG Aşırı Yüksek Kaç FPS adlı içeriğimizde bahsettiğimiz ayarlara ulaşamasanız da ortalama bir kalitede PUBG Mobile oynayabilirsiniz.

Vivo Y22s Benzeri PUBG Telefon Önerileri

Sizler için Vivo Y22s kaç FPS PUBG Mobile konusunda gerekli yanıtları vermiştik. 60 FPS civarında alacağınız kaliteyi sadece Vivo Y22s ile almanıza gerek yoktur. Benzer telefonlarla da aynı kaliteye sahip olabilirsiniz.

Listemiz sizin için kısaysa PUBG 60 FPS Veren Telefonlar adlı içeriğimizi de takip edebilirisiniz. Bu şekilde Vivo Y22s benzeri cihazların ne kadar çok sayıda olduğunu göreceksiniz. Şimdilik içeriğimizin sonuna geldik.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir