Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunStardew ValleyStardew Valley Bahar En Karlı Tohum Hangisidir?

Stardew Valley Bahar En Karlı Tohum Hangisidir?

Stardew Valley oynarken sürekli çiftçilik yapmaktan keyif alıyorsanız hangisini ekip, biçeceğinizi öğrenmelisiniz. Stardew Valley bahar en karlı tohum hangisidir diye soruyorsanız bahar ayında zarar etmemek, yeteri kadar altın kazanmak istiyorsunuz demektir.

Stardew Valley Bahar En Karlı Tohum Hangisidir?

Stardew Valley Bahar En Karlı Tohum Hangisidir

Stardew Valley çiftçilik açısından oldukça eğlenceli ve para kazanmanıza uygun bir oyundur. Böyle oyunlarda mevsimlerin de aktif olması sandığınızdan çok daha farklı bir mekanik doğurmaktadır. Eğer Stardew Valley bahar en karlı tohum hangisidir bilmiyorsanız zarar edebilirsiniz.

Stardew Valley bahar ayında en karlı tohum Kahve Çekirdeğidir. Kahve çekirdekleri hem çoklu hasat özellikleri hem de aşırı karlı sistemleriyle hayatınızı kolaylaştırabilir. Hem kolaylık hem de satış aşamasındaki ciddi kar marjı nedeniyle kahve çekirdeği en karlı bahar tohumudur. Çiftçilik yerine Stardew Valley balıkçılığı da deneyebilirsiniz.

Stardew Valley Baharda Hangi Tohumlar Ekilmeli?

Baharda ekeceğiniz tohumlara sadece kahve çekirdeği açısından bakacak olursanız kendinizi henüz kilidi açılmamış bazı tohumları ararken bulabilirsiniz. Daha farklı öneriler arıyor, işleri daha sıkı takip etmek istiyorsanız sizler için önerilerimiz hazır.

TohumÜcretGün/Kar
Kahve Çekirdeği2.500 Altın25.56 Altın
Çilek100 Altın20.83 Altın
Uşkun100 Altın9.23 Altın
Karnabahar80 Altın7.92 Altın
Lahana70 Altın6.67 Altın
Stardew Valley Baharda Hangi Tohumlar Ekilmeli

Stardew Valley baharda hangi tohumlar ekilmeli sorusuna sadece bir tohum ile yanıt vermek oyuncuların da elini bağlayacaktır. Sizler için baharda ekilmesi gereken tohumlara uzun bir liste hazırladık. Artk Stardew Valley bahar en karlı tohum hangisidir biliyorsunuz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir