Salı, Mart 26, 2024
Ana SayfaOyunPUBG Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır?

PUBG Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile oyuncuları için kendi arkadaşlarıyla oynamak oldukça önemlidir. Bu içeriğimizde PUBG arkadaş ekleme nasıl yapılır sorusuna yanıt verecek, sizler için PUBG Mobile arkadaşlık isteği yollama konusunda yardımcı olmaya çalışacağız.

PUBG Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır?

PUBG Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır

PUBG oynarken eğlenmek istiyorsanız sosyal ortamınızı genişletmeli ve tek başınıza sıkıcı oyunlar geçirmek yerine arkadaşlarınızla PUBG Mobile oynamaya odaklanmalısınız. Peki, PUBG arkadaş ekleme nasıl yapılır? Eğer arkadaşlarınızı nasıl ekleyeceğinizi bilmiyorsanız anlatalım, PUBG Mobile arakdaş ekleme;

 • PUBG Mobile’ı başlatın ve hesabınıza giriş yapın.
 • Ana ekranın hemen altında bulunan insan figürlerine yani “Arkadaşlar” simgesine dokunun.
 • Karşınıza gelecek ekranın sağ üstünde bulunan “Arkadaş Ekle” butonuna dokunun.
 • Arkadaş eklemek istediğiniz oyuncunun adını yazın ve Ara’ya dokunun.
 • Doğru hesabı bulduğunuzda profil resminin yanındaki “+Ekle” butonuna dokunarak arkadaşlık isteğini yollayın.

Yukarıdaki adımları eksiksiz olarak takip ettiğinizde PUBG Mobile arkadaş ekleme konusunda sorunsuz şekilde mutlu sona ulaşacaksınız. Bir daha PUBG arkadaş ekleme nasıl yapılır diye sormanıza gerek kalmayacak ancak hala bazı sorulara yanıt bulmanız gerekiyor olabilir. Arkadaş eklemek PUBG Liyakat yükseltmenize de yarayacaktır.

PUBG Arkadaşlık İsteği Nasıl Kabul Edilir?

PUBG Arkadaşlık İsteği Nasıl Kabul Edilir

PUBG Mobile arkadaş ekleme, arkadaşlık isteği gönderme oldukça basit bir adımdır ancak bu konuda ilk adımı arkadaşınız attıysa işler biraz daha değişecektir. PUBG arkadaşlık isteği nasıl kabul edilir bilmiyorsanız menüler arasında gereksiz zaman kaybedebilirsiniz.

Zamanınızın boşa gitmemesi için bu konuda da sizlere yardımcı olmak istiyoruz. PUBG Mobile arkadaşlık isteği kabul etme oldukça basit bir adımdır. Tek yapmanız gereken arkadaşlar simgesine dokunduktan sonra sağ üstte çıkacak kırmızı bildirimlere dokunmak ve Kabul Et butonuna tıklamaktır.

PUBG Mobile Arkadaş Silme Nasıl Yapılır?

Eğer PUBG Mobile arkadaş ekleme konusunda yardıma ihtiyacınız varsa büyük oranda PUBG Mobile arkadaş silme konusunda da yardıma ihtiyacınız olacaktır diye düşünüyoruz. Öyleyse bu konuda da size yardımcı olmaya çalışalım.

 • PUBG Mobile’ı başlatın ve hesabınıza giriş yapın.
 • Sağ altta bulunan Arkadaşlar simgesine dokunun.
 • Silmek istediğiniz arkadaşınızı listede bulun ve üzerine dokunun.
 • Profil sayfası açıldıktan sonra sağ üstten üç noktaya, yani Daha Fazla’ya dokunun.
 • Sil deyin ve onaylayın.
 • Arkadaşınız listenizden kaldırılacakır.

PUBG arkadaş ekleme nasıl yapılır adlı içeriğimizde de görebileceğiniz gibi PUBG arkadaş silmek, PUBG arkadaş eklemekten daha kolaydır. Öyleyse arkadaş edinmekten çekinmemeli, arkadaşlarınızı kaybetmemek için ekstra özen göstermelisiniz.

PUBG Mobile Arkadaş Eklerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Eğer PUBG Mobile arkadaş ekleme nasıl yapılır adlı içeriğimizi okuyarak yeni bir arkadaş eklemenin ilk adımlarını atıyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı durumlar var demektir. PUBG Mobile arkadaş eklerken nelere dikkat etmelisiniz;

 • Sizi rahatsız etmeyeceğinden emin olmalısınız.
 • Doğru hesabı eklediğinizden emin olmalısınız.
 • Cinsiyetçi, küfür ve hareket içerikli konuşmalardan uzak durmalısınız.
 • Hile kullanmadığından emin olmalısınız.

Gördüğünüz gibi PUBG Mobile hesabınızı güvende tutmak için yapmanız gerekenler o kadar da zorlu şeyler değildir. Eğer PUBG arkadaş ekleme sırasında problem yaşamak istemiyorsanız yukarıdaki maddelere dikkat etmelisiniz.

PUBG Arkadaş Ekleme Limiti Var Mı?

Hayır, PUBG Mobile arkadaş ekleme limiti yoktur. Eğer spam yapmıyorsanız dilediğiniz kadar arkadaşınızı PUBG Mobile üzerinden ekleyebilir ve uzun bir liste yapabilirsiniz. Ancak belirli bir uzunluk sonrasında hesabınızın spam yapması nedeniyle arkadaş ekleme limiti alabileceğini unutmamalısınız. Şimdilik PUBG arkadaş ekleme nasıl yapılır adlı içeriğimizin sonuna geldik.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir