Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaOyunPalworldPalworld PS5 Gelecek Mi?

Palworld PS5 Gelecek Mi?

Yakın zamanda sükse yapan Palworld hakkında oyuncular pek çok soru soruyorlar. Bu içeriğimizde Palworld PS5 gelecek mi sorusuna yanıt verecek, konsol kullanıcıları için Palworld’ün yayınlanma tarihini sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Palworld PS5 çıkacak mı?

Palworld PS5 Gelecek Mi?

Palworld PS5 Gelecek Mi

Hayatta kalma, inşa etme kategorilerinde yeni çıkış yapacak bir oyun olan Palworld, şimdilik sadece bilgisayar kullanıcıları için yani Windows için yayınlanacağını açıklamıştı. Beklenenden çok daha fazla büyük bir kitleye ulaşan Palworld hakkında konsol kullanıcıları soruyor, Palworld PS5 gelecek mi?

Ne yazık ki bu soruya şimdilik olumlu bir yanıt veremiyoruz. Palworld Playstation 5e gelmeyecek. Söylemesi oldukça zor olsa da yanlış okumuyorsanız, elimizdeki bilgilere göre Palworld PS5 gelmeyecek. Şimdilik resmi bilgiler bu şekilde olsa da oyunun ulaştığı rekor satış sayıları sayesinde gelecek günlerde bir güncelleme yaşanabilir.

Palworld PS4 Gelecek Mi?

Benzer şekilde PS4 kullanıcıları da Palworld oynayıp, oynayamayacaklarını öğrenmek istiyorlar. PS4 sahipleri için Palworld sistem gereksinimlerini kontrol etmek yeterli olmayacak. Çünkü Palworld PS4e çıkmayacak. İleride bir güncelleme, değişiklik olursa sizleri bilgilendireceğimizden emin olmalısınız.

Palworld Hangi Konsollara Çıkacak?

Palworld PS5 çıkacak mı sorusuna yanıt verirken diğer konsollara biraz haksızlık yaptığımızı fark ettik. Sonuçta oyuncular tarafından kullanılan tek konsol Playstation değil. Palworld, xBox, PS gibi konsolların hiçbirisine çıkmayacak. Ne yazık ki sadece bilgisayar üzerinden Palworld oynayabilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir