Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunPalworldPalworld Sulphur Nereden Bulunur?

Palworld Sulphur Nereden Bulunur?

Palworld’ün yayınlanmasıyla beraber oyuncular bazı sorular sormaya başladılar. Palworld sulphur nereden bulunur adlı içeriğimizde de bu sorulara kükürt özelinde yanıt vereceğiz. Özellikle madencilik ve lootlama aşamasında çokça soru soruluyor.

Palworld Sulphur Nereden Bulunur?

Palworld Sulphur Nereden Bulunur

Palworld açık dünyasında zaman geçirirken, loot yaparken ihtiyacınız olacak birçok kaynak vardır. Bu kaynakların başında da kükürt gelmektedir. Oyuncular kükürt ararken zorlandıkları için soruyorlar, Palworld sulphur nereden bulunur? Dilerseniz sizler için en kolay sulphur bulma yöntemlerini paylaşalım.

Sulphur bulmak sandığınızdan çok daha kolaydır. Özellikle uçan bir Pal’ınız varsa… Palworld kükürt yukarıdan çok kolay görünür ve özellikle taşlık arazilerde bulunur. Sarı görünümü ile kolayca ayırt edilebilir. Toplaması da gayet kolaydır, En azından Palworld PS5’e gelene kadar… Size bu konudan da bahsedeceğiz.

Palworld Kükürt Nereden Bulunur?

Türk oyuncular için Sulphur aramak biraz daha zordur çünkü oyuncuların büyük bir kısmı sülfür ile Sulphur elementlerini karıştırmaktır. Palworld kükürt nereden bulunur diyorsanız kükürt elementi sulphur olarak oyunda bulunmaktadır. Yukarıda anlattığımız yöntemleri kullanarak kükürt bulabilirsiniz.

Palworld Sulphur Nasıl Toplanır?

Palworld sulphur nereden bulunur sorusuna yanıt verirken kükürtü nasıl toplayacağınıza da yanıt vermek istiyoruz. Eğer kazmanız varsa kükürt toplamak oldukça basit işlem olacaktır. Öncelikle bir sulphur damarı bulun ve sonrasında kazma ile damarı kazmaya başlayın.

Ekranınızın hemen solunda topladığınız sulphur sayısı yazacaktır. Sizlere bol bol kazı ve kükürt diliyoruz. Artık Palworld sulphur nereden bulunur biliyorsunuz. Gerekli inşa malzemelerini yapabilir, kükürt kullanarak yapabileceklerinizi araştırmaya koyulmalısınız.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir