Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunPalworldPalworld Kapatılacak Mı?

Palworld Kapatılacak Mı?

Pokemon hayranlarının son dönemde heyecanlanmasına neden olan Palworld telif davaları ile karşı karşıya kaldı. Bu içeriğimizde Palworld kapatılacak mı sorusuna yanıt verirken bazı dedikoduları da incelemek istiyoruz. Palworld ve Pokemon telif davaları yeni güncellemeleri…

Palworld Kapatılacak Mı?

Palworld Kapatılacak Mı

Palworld tarzına, görsellerine denk geldiyseniz veya doğrudan Palworld oynama şansına sahip olduysanız oyunun Pokemon’a olan benzerliğinin farkına varmışsınızdır. Pokemon markasının ciddi bir davaya hazırlık yaptığına dair güçlü duyumlar alıyoruz. Bu nedenle Palworld kapatılacak mı, yanılayacağız.

Öncelikle şunu söylemeliyiz, Pokemon davayı kazansa bile sonuç olarak Palworld hemen kapatılmayabilir. Yüklü bir miktar telif ücreti ve tazminat ödendikten sonra Palworld yayın hayatına devam edebilir. Ancak Pokemon seri davalar sonucu Palworld kapatılmasını talep ederse neler olacağını hep beraber göreceğiz.

Palworld Davası Son Gelişmeleri

Tüm dünya Palworld dosyası ile Pokemon’un büyük bir dava açmasını bekliyordu. Fakat Pokemon bu beklentinin de üzerine çıkacağını belli etmeye başladı. Pokemon, marka olarak dosyayı büyütmeye ve toplu olarak büyük bir dava açmaya karar verdi. Henüz dosya hazırlanma aşamasında.

Dava sonrasında neler olacak, Palworld kapatılacak mı henüz bilmiyoruz. Ancak gördüklerimizi değerlendirmek gerekirse, Palworld kapatılmasa bile çok büyük bir miktar tazminat ödemek zorunda kalabilir. Ödeyemezlerse ne olacağını hep beraber beklemekten başka şansımız yok.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir