Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunOppo A55 PUBG Kaç FPS Verir?

Oppo A55 PUBG Kaç FPS Verir?

Oppo A55 satın alırken temel amaçlarınızdan, beklentilerinizden bir tanesi de PUBG Mobile oynayabilmekse, sizler için Oppo A55 PUBG kaç FPS verir sorusuna yanıt vereceğiz. İçeriğimizi okuduktan sonra aklınızda soru işareti kalmayacağından emin olabilirsiniz.

Oppo A55 Özellikleri

Oppo A55 Özellikleri

Oppo A55 aslında kullanıcıları tarafından ciddi anlamda eleştirilen bir üründür. Ancak bu eleştirilere rağmen hala talep görüyor ve kullanılıyor olmasının da ciddi nedenleri vardır. Dilerseniz Oppo A55 PUBG kaç FPS verir sorusuna yanıt vermeden önce Oppo A55 özelliklerine göz atalım.

  • Ekran Boyutu: 6.51 inç
  • Dahili Depolama: 64 GB
  • RAM: 4 GB
  • Batarya Kapasitesi: 5000 mAh
  • Hat Sayısı: Çift
  • 5G: Var

Gördüğünüz gibi Oppo A55 aslında oldukça normal, ortalama özelliklere sahip olan bir cihazdır. Tüm bu özellikler telefonunuzda zaman geçirmeniz için neredeyse minimum değerleri karşılamaktadır. Peki, neden Oppo A55 tercih edilmektedir? Fiyat, performans açısından oldukça tatmin edici bir cihaz olduğu söylenebilir.

Oppo A55 PUBG Kaç FPS Verir?

Bir telefonun PUBG Mobile kaç FPS vereceğini söylemek için bakılması gereken en önemli özelliği tartışılmaz şekilde RAM değeridir. Opoo A55’in belki de en zayıf yönü olan RAM’i 4 GB’dır. Bu durumda Oppo A55 ne PUBG 90 FPS telefonlar arasında ne PUBG 60 FPS veren telefonlar arasında kendisine yer bulabilir.

Oppo A55 en fazla 45-50 FPS alacağınız sıradan, ortalama bir telefondur. Sadece fiyatındaki uygunluk nedeniyle Oppo A55 alacak olursanız Oppo A55 PUBG kaç FPS verir adlı içeriğimizde gördüğünüz 45 FPS değerinin üstüne neredeyse hiç çıkamazsınız. Görüntü ayarlarını yapılandırarak 50 FPS’i görebilirsiniz.

Oppo A55 PUBG Oynanır Mı?

Oppo A55 PUBG kaç FPS verir yanıtı olarak 45-50 FPS değerini maksimum olarak vermiştik. RAM değerinin de oldukça düşük olduğunu belirttiğimiz Oppo A55 hakkında Oppo A55 PUBG oynanır mı diye düşünüyorsanız bu konuda rahat olabilirsiniz. Evet, Oppo A55 ile PUBG oynanabilir.

FPS değerini çok yüksek olmasa da görüntü ayarlarınızı düşürecek olursanız Oppo A55 ile takılma ve donma yaşamadan PUBG Mobile oynamaya devam edebilirsiniz. Telefonun PUBG Mobile oynarken vereceği performans ise tamamen sizin beklentileriniz ile alakalıdır. Eğer çok akıcı ve kaliteli bir oyun, PUBG aşırı yüksek FPS‘inde bir oyun bekliyorsanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Oppo A55 Benzeri PUBG Telefon Önerileri

Artık Oppo A55 PUBG kaç FPS verir biliyorsunuz ancak bununla yetinmeyeceğinizi de biz Yeni Güncelleme içerik üreticileri biliyoruz. Sizler için Oppo A55’e fiyat ve performans olarak benzeyen, yerine tercih edilebilecek bazı cihazları da önermek istiyoruz.

Dileriz karar vermenizi kolaylaştırmak için sunduğumuz bu ekstra öneriler işleri daha da karıştırmamıştır. Telefon satın almak oldukça önemlidir ve alım aşamasındaki araştırmalar hayat kurtarabilir. Şimdilik Oppo A55 PUBG kaç FPS verir adlı içeriğimizin sonuna geldik.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir