Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunMount And Blade: BannerlordMount And Blade Bannerlord Krallık Kurma Rehberi

Mount And Blade Bannerlord Krallık Kurma Rehberi

Mount and Blade: Bannerlord oyununun temel amacı krallıklar kurmak, şehirleri ve orduları yönetmektir. Amacınızı yerine getirmek için Mount and Blade Bannerlord krallık kurma rehberimizi dikkatlice incelemeli ve krallık kurma hakkındaki tüm detayları öğrenmelisiniz.

Mount and Blade Bannerlord Krallık Kurma Şartları Nelerdir?

Krallık Kurma Şartları Nelerdir

Sayısız orduyu ve sayısız kenti yönetebileceğiniz bir orta çağ oyunundan bahsediyorsak kral olmak istemeniz en doğal hakkınızdır. Mount And Blade: Bannerlord oynarken oyuncular en büyük hatta ilk hedefi de kendi krallıklarını kurmaktır. Öyleyse sizler için hazırladığımı Mount And Blade Bannerlord Krallık Kurma rehberine başlayalım. Mount And Blade Bannerlord Krallık Kurma şartları;

Bannerlord krallığınızı kurmak istiyorsanız bazı şartları yerine getirmelisiniz. Sizler için hazırladığımız maddelerin tamamına sahipseniz ve Mount And Blade Bannerlord kendi krallığınızı kurmak konusunda eminseniz tek yapmanız gereken krallığınızı kurmaktır. Tabi nasıl kuracağınızı biliyorsanız. Artık Mount And Blade Bannerlord krallık kurma görevlerini ve şartlarını biliyorsunuz.

Mount and Blade Bannerlord Krallık Nasıl Kurulur?

Bannerlord Krallık Nasıl Kurulur

Bir önceki başlığımızda da bahsettiğimiz gibi krallık kurmak için bazı koşulları yerine getirmelisiniz. Koşullar sağlandığında ise daha fazla zaman kaybetmeden kararınızı vermeli ve gerçekten istiyorsanız krallığınızı kurmak için gerekli adımları atmalısınız. Mount And Blade Bannerlord Krallık nasıl kurulur?

 • Mount And Blade: Bannerlord’u başlatın.
 • Kayıtlı bir oyuna girin.
 • Krallık kurma şartlarını karşıladığınızdan emin olun.
 • Ekranın sol altındaki menünün en solundaki aslan simgesine tıklayın.
 • Karşınıza açılan ekranda Klanlar başlığına tıklayın.
 • Sağ üstte bulunan “Krallık Kur” butonuna tıklayın.
 • Krallık isminizi seçin ve işlemleri tamamlayın.

Mount And Blade: Bannerlord krallık nasıl kurulur sorusuna verdiğimiz yanıtları doğru sırayla ve hatasız şekilde uyguladığınızda yeni bir krallık kurmuş olacaksınız. Krallık kurarken karşılaşabileceğiniz pek hata yoktur ancak herşeyi doğru yapmanıza rağmen krallığınız kurulmuyorsa 2 sığınak yıkmayı deneyebilirsiniz.

Mount and Blade Bannerlord Krallık Kurmak Ne İşe Yarar?

Mount and Blade Bannerlord krallık kurmak konusunda artık bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyoruz. Rehber içeriğimiz Mount and Blade Bannerlord krallığınızı kurmanız konusunda size tam anlamıyla yol gösterecektir ancak sonrasında ne yapacağınızı, nelerle karşılaşacağınızı biliyor musunuz?

Yeni bir krallık kurduktan sonra artık tüm sorumluluk size aittir. Bolca ordu kurmalı, şehirleri yönetmeli, diğer krallıklarla diplomasinize dikkat etmelisiniz. Özetle Mount and Blade Bannerlord krallığınızı kurmak daha fazla para kazanmanıza, haritaya hükmetmenize ve ordularınızı büyütmenize yarar.

Bannerlord Krallık Kurarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Artık Mount and Blade Bannerlord krallık kurma konusundaki neredeyse herşeyi biliyorsunuz. Mount and Blade Bannerlord krallık kurmayı öğrendikten sonra başka araştırma yapmanız gerekmediğini düşünmek yine de hata olabilir. Krallık kurarken dikkat etmeniz gerekenler;

 • Diğer krallıkların tamamını karşınıza almayın.
 • Yoldaşlarınızı doğru seçin.
 • Ordularınızı düzenli kontrol edin.
 • Şehirlerinizi ani savaşlara göre hazır tutun.
 • Gelirinizin yeterli olacağından emin olun.

Daha büyük sorunlarla karşılaşmamak için Mount and Blade Bannerlord krallık kurarken nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Yukarıdaki maddelere dikkat ettiğinizde Mount and Blade Bannerlord krallığınız zamanla çok büyük bir krallık haline gelecektir.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir