Çarşamba, Mart 27, 2024
Ana SayfaOyunBannerlord Ansiklopedi Tuşu Hangisidir?

Bannerlord Ansiklopedi Tuşu Hangisidir?

Mount and Blade: Bannerlord oynarken ihtiyaç duyacağınız her türlü bilgi için ansiklopediye bakabilirsiniz, tabi Bannerlord Ansiklopedi tuşu hangisidir biliyorsanız. Bu içeriğimizde Bannerlord ansiklopedi nasıl açılır sorusuna yanıt verecek, ansiklopedi ile neler yapabileceğinizi de sizlerle paylaşacağız.

Bannerlord Ansiklopedi Tuşu Hangisidir?

Bannerlord Ansiklopedi Tuşu Hangisidir?

Bannerlord oynarken oyundaki tüm NPClerin, tüm krallıkların ve tüm coğrafi bölgelerin bilgilerine ulaşmalısınız. Düzenli takip etmeniz gereken bu bilgilere ulaşmanın yolu da Bannerlord ansiklopedisidir. Eğer bilgileri nasıl açacağınızı bilmiyorsanız Bannerlord’a her girdiğinizde Bannerlord ansiklopedi tuşu hangisidir diye soruyorsunuzdur.

Bannerlord ansiklopedi tuşu “N” tuşudur. Eğer klavye kısa yollarını değiştirmediyseniz, varsayılan ayarlarda Bannerlord oynamaya devam ediyorsanız N tuşuna basarak Bannerlord ansiklopedi tuşunu aktif hale getirebilirsiniz. İlk defa Bannerlord oynarken ansiklopediyi kullanıyorsanız aradaki farkı çok net göreceksiniz.

Bannerlord Ansiklopedi Nasıl Açılır?

Bannerlord Ansiklopedi Nasıl Açılır?

Artık Bannerlord ansiklopedi tuşu hangisidir biliyorsunuz ancak yine de Bannerlord ansiklopedi nasıl açılır diye soruyorsanız bu soruya da yanıt vermek istiyoruz. Doğru tuş kombinasyonunu kullandığınız durumda ansiklopedi kendiliğinden açılacak ve kullanım için hazır hale gelecektir. Bannerlord ansiklopedisi N tuşuna basılarak açılır.

Kayıtlı bir Bannerlord oyununa dahil olduktan sonra ara yüzde N tuşuna basın ve karşınıza gelen ansiklopedi ekranını dikkatlice inceleyin. Bannerlord ansiklopedi nasıl açılır öğrendikten sonra ansiklopedi açmadan Bannerlord oynadığınız zamandan pişmanlık duyacaksınız. Ansiklopedi sandığınızdan çok daha efektif bir mekaniktir.

Bannerlord Ansiklopedi Ne İşe Yarar?

Bannerlord Ansiklopedi tuşu hangisidir sorusuna yanıt bulduktan sonra kolayca ansiklopediyi açabilir ve kullanabilirsiniz. Ancak tam olarak ne amaçla Bannerlord ansiklopedisini kullanacağınızı bilmiyorsanız yeterli verimi almakta zorlanabilirsiniz. Bannerlord ansiklopedisi;

Gibi tüm detayları içerir ve bilmeniz gerekenleri karşınıza çıkartır. Bir prensesin, kralın en son nerede görüldüğünden tutun, NPClerin soy ağacına kadar tüm detayları Bannerlord ansiklopedisi sayesinde öğrenebilir, lehinize kullanabilirsiniz. Şimdilik Mount And Blade: Bannerlord ansiklopedi açma tuşu hangisidir adlı içeriğimizin sonuna geldik.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir