Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunLoL FPS Gösterme Nasıl Yapılır?

LoL FPS Gösterme Nasıl Yapılır?

League of Legends oynarken bazı sistem değerlerini görmek isteyebilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olmak için LoL FPS gösterme nasıl yapılır sorusuna yanıt vermek istiyoruz. İçeriğimizi okuduktan sonra FPS ve PİNG değerinizi kolayca öğrenebileceksiniz.

LoL FPS Gösterme Nasıl Yapılır?

LoL FPS Gösterme Nasıl Yapılır?

Çoğu oyunda olduğu gibi League of Legends oyununda da FPS oldukça önemli bir değerdir. FPS değerinizi bilmenin getireceği faydalar hakkında konuşmadan önce LoL FPS gösterme nasıl yapılır öğrenmelisiniz. Eğer LoL FPSinizi öğrenmek istiyorsanız CTRL + F kombinasyonunu yapmalısınız.

CTRL tuşuna basılı tutarken F tuşuna da bastığınızda ekranın sağ üst köşesinde FPS değerinizi görebileceksiniz. FPS değerinize bağlı olarak bazı karar değişiklikleri yapabilir, ayarlarınızı dengelemeyi düşünebilirsiniz. Artık LoL FPS gösterme nasıl yapılır biliyorsunuz. LoL FPS hakkında daha fazlasını öğrenmek ister misiniz?

LoL FPS Kaç Olmalı?

League of Legends oyuncuları aktif olarak FPS değerlerini öğrendiklerinde doğal olarak LoL FPS kaç olmalı diye soruyorlar. Aslına bakacak olursanız 144 FPS alabileceğiniz en kaliteli görüntüyü size verecektir ancak günümüzdeki cihazlarda bu değer 250’ye kaar kolaylıkla yükselebilir.

Ortalama bir oyun konforuna sahip olmak istiyorsanız ise 40 FPS ile 90 FPS arası sizin için yeterli olacaktır. Artık LoL FPS göstergesi açmayı bildiğinize göre dilediğiniz zaman aldığınız FPS değerini öğrenebilir ona göre düzenlemelerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

LoL FPS Sabitleme Nedir?

Eğer FPS değerinizi normalde yüksek alıyor ancak savaşlarda, ejderha özelliklerini anlatan animasyonlarda ve benzeri kalabalık durumlarda düştüğünü fark ediyorsanız ciddi bir sorunla karşı karşıyasınız demektir. Bu durumu engellemenin en kolay yolu FPS sabitleme özelliğini kullanmaktır. FPS’i daha düşük bir değere sabitlediğinizde en azından düşük anlarındaki bozulmaları yaşamayacaksınız.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir