Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunMetin2 Simit Ne İşe Yarar?

Metin2 Simit Ne İşe Yarar?

Metin2 oynadığınız süre boyunca her zaman yeni ve ne işe yaradığını bilmediğiniz eşyalarla karşılaşabilirsiniz. Bu içeriğimizde Metin2 simit ne işe yarar sorusuna yanıt verirken daha önce simit etkinliğinden faydalanmamış Metin2 oyuncularını bilgilendirmeye çalışacağız.

Metin2 Simit Ne İşe Yarar?

Metin2 Simit Ne İşe Yarar?

Metin2 oyuncuları için en önemli itemler, eşyalar etkinlik eşyalarıdır. Özellikle Metin2 Ruby etkinlik takvimi ve Metin2 Marmara etkinlik takviminde bahsettiğimiz etkinlik eşyaları size en çok para kazandıracak eşyalardır. Fakat oyunda tüm bu takvimlerin dışında bazı etkinliklerde olmaktadır. Metin2 simit ne işe yarar diye sormanıza neden olan Ramazan Etkinliği gibi.

Metin2 simit, 10 tanesini tarihçiye vermeniz karşılığında size tatlı verecektir. Yani simit, tatlı kazanmanızın yoludur. Tatlı karakterinize saldırı gücü, kazanılan EPXde artış gibi harika özellikle verecektir. Eğer Metin2 simit ne işe yarar sorusuna aldığınız yanıtlardan memnunsanız ve simiti kullanmak istiyorsanız Metin2 tarihçi nerede adlı içeriğimizi okuyarak simitleri tarihçiye verebilirsiniz.

Metin2 Simit Nereden Düşer?

Metin2 oyuncuları için etkinlik eşyalarının ne kadar değerli olduğundan bahsetmiştik. Aslında simit gibi Ramazan etkinliği eşyalarına ulaşmak oldukça kolaydır ancak yine de Metin2 simit nereden düşer diye soruyorsanız sizler için yanıtlayalım.

Kendi seviyenizden biraz yüksek seviyeli canavarları keserek simit düşürebilirsiniz, ramazan etkinliği boyunca tabi. Özellikle Seviye 4 yazan canavarları kesecek olursanız ve eşya düşürme şansınızı arttıran eşyalar takarsanız çok çok fazla simiti kolaylıkla düşürdüğünüzü göreceksiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir