Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaDiziCaillou Hangi Kanalda Yayınlanacak? Yeni Bölüm

Caillou Hangi Kanalda Yayınlanacak? Yeni Bölüm

Resmi bir açıklama olmamasına rağmen internete düşen Caillou yeni bölümüyle alakalı görsel insanlarda merak uyandırdı. Herkes Caillou hangi kanalda yayınlacak, nereden izleyebilirim diye sormaya devam ediyor.

Caillou Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Caillou Hangi Kanalda Yayınlanacak? Yeni Bölüm

Caillou, kapatılmadan önce Yumurcak TV’de yayınlanıyordu. Günümüzde hala kapalı olan yumurcak tv’de yayınlanmayacağı kesin. Resmi olarak yayınlanmaya başlayan Caillou 2024 versiyonu yeni bölümleri peacock tv online olarak dijital platform üzerinde yayınlanmaya başladı.

Caillou Konusu Nedir?

Caillou, bir çocuk televizyon programıdır ve aynı adı taşıyan ana karakteriyle bilinir. Bu çizgi dizi, Kanadalı yazar Christine L’Heureux tarafından ortaya çıkarılmıştır ve ilk kez 1997 yılında yayınlanmıştır. Caillou, dört yaşındaki bir çocuğun günlük yaşantısını ve deneyimlerini anlatır. Hikayeler, Caillou’nun ailesi, arkadaşları ve etrafındaki dünya ile olan etkileşimlerini ele alır. Dizi, küçük çocukların duygusal ve sosyal deneyimlerini işlerken, temel öğretileri ve problem çözme becerilerini geliştirmeyi amaçlar.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir