Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaOyunClash of ClansClash of Clans Köy Düzeni Kopyalama

Clash of Clans Köy Düzeni Kopyalama

Clash of Clans oyuncuları için köy düzenleri oldukça önemlidir, hele kolayca kopyalanabiliyorsa. Bu içeriğimizde Clash of Clans köy düzeni kopyalama konusunda sizlere yardımcı olacağız. Nasıl kopyalayacaksınız, nereye yapıştıracaksınız?

Clash of Clans Köy Düzeni Kopyalama Nasıl Yapılır?

Clash of Clans Köy Düzeni Kopyalama

Clash of Clans köy düzeni kopyalama işlemini gerçekleştirmek oldukça basittir. Normal bir bilgisayar kullanımında yaptığınız kopyala, yapıştır hamlesi ile basitçe köy düzeni kopyalayabilirsiniz. Sizler için iki farklı yöntemle Clash of Clans köy düzeni kopyalama nasıl yapılır anlatacağız.

  • Clash of Clans Klan Köy Düzeni Kopyalama
  • Clash of Clans Link Köy Düzeni Kopyalama

Hangi yöntem daha kolayınıza gelirse onu seçebilir, köyünüzün düzenini en seveceğiniz hale getirebilirsiniz. Tam olarak mantığını anlamasanız bile sizden daha yüksek seviyeli oyunculara güvenmek, herkesin kabul ettiği doğrulara yönelmek önemlidir.

Clash of Clans Klan Köy Düzeni Kopyalama

Köy düzeni kopyalamanın en kolay yolu bulunduğunuz klandaki üyelerin köylerini kopyalamaktır. Tek yapmanız gereken klanınızın üyeler kısmına girip, seçeceğiniz üyenin köyünü gözlemlemektir. Gözlediğiniz köy ekranındaki butona tıklayarak köy düzenini kopyalayabilirsiniz. Kopyaladıktan sonra köy düzen oluşturucuya yapıştırın.

Clash of Clans Link Köy Düzeni Kopyalama

Diğer oyunculardan görerek köy düzeni kopyalamak yerine doğrudan hazır linkleri kullanmak istiyorsanız bu konuda da sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Clash of Clans köy düzeni kopyalama işlemleri için bazı örnekleri paylaşalım;

Listemizdeki köy düzenlerini kopyalamak için tek yapmanız gereken bağlantının üzerine sağ tıklayıp, bağlantıyı kopyala demek olacaktır. Sonrasında köy düzeninizi nasıl yapıştıracağınızı biliyorsunuz. Ne duruyorsunuz?

Clash of Clans Köy Düzeni Nasıl Paylaşılır?

Clash of Clans köy düzeni kopyalama konusunda araştırma yaparken bir yandan kendi köy düzeninizi paylaşmak da istiyor olabilirsiniz. Altıncı inşaatçınızı aldıysanız köy düzeninizi başkalarıyla paylaşmanız iyi olacaktır. Clash of Clans köy düzeni paylaşmak için de kendi köyünüzü klan arkadaşlarınızla kopyalama yönteminde anlattığımız gibi paylaşabilirsiniz.

Clash of Clans 5. Seviye Köy Düzeni Kopyalama

Beşinci seviye köy düzeni kopyalamak için buradaki bağlantıya sağ tıklayarak bağlantıyı kopyalayabilirsiniz. Beşinci seviye bir köye sahip olduğunuzdan emin olmalısınız.

Clash of Clans 10. Seviye Köy Düzeni Kopyalama

Benzer şekilde buraya sağ tıklayıp, bağlantıyı kopyala dediğinizde de Clash of Clans 10 seviye köy düzenini kopyalamış olacaksınız.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir