Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunFIFA 24 En İyi Milli Takım Hangisidir?

FIFA 24 En İyi Milli Takım Hangisidir?

FIFA 24 oynarken her zaman en iyi oyuncuya, en iyi takıma sahip olmak isteriz. FIFA 24 en iyi milli takım hangisidir diye soruyorsanız bu konuda size yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz. Milli takımlar arasında güç dengesini her beraber inceleyelim.

FIFA 24 En İyi Milli Takım Hangisidir?

FIFA 24 En İyi Milli Takım Hangisidir?

Futbol oyunlarında bir oyuncunun veya bir takımın herkes için en iyisi olduğunu söylemek genelde gerçeği tam olarak yansıtmamaktadır. Oyun tarzına ve beklentilere göre her FIFA oyuncusu için en iyi kavramı farklılıklar göstermektedir. Biz yine de bazı genel ifadelerden ve çoğunluktan faydalanarak FIFA 24 en iyi milli takım hangisidir yanıtlayalım.

Arjantin

Son dünya şampiyonu Arjantin aslında Messi harici EA FC 24 oyuncuları tarafından pek de önemli görünmeyen bir kadroya sahip. Ancak dünya kupasının kazanması sonrasında kadroya eklenen Enzo gibi isimlerle beraber Dünya Kupası sahibi Arjantin’i en güçlü olarak nitelendirmemek saygısızlık olurdu.

Fransa

Fransa milli takımı EA FC 24 en iyi milli takım hangisidir sorusuna tam anlamıyla karşılık olacak bir kadroya sahip. Antuan, Mbappe, Kante, Pogba, T. Hernandez gibi aşırı yetenekli oyuncuların kadroda kalabalık olması Fransa milli takımını en çekici takım haline getiriyor.

İspanya Kadın Milli Takımı

İspanya Kadın Milli Takımı

Kadın milli takımları arasından bir takım FIFA 24 en iyi milli takımlar arasına dahil olacaksa bu kesinlikle İspanya kadın milli takımı olacaktır. Daha önce sizler için FIFA 24 en iyi takımları arasında Barcelona kadın takımını da saymıştık.

FIFA 24 En Güçlü Milli Takımlar

Sadece bir iki takım önenerek FIFA 24 en güçlü milli takım hangisidir sorusundan sıyrılacağımızı düşünmüyorsunuz herhalde. Ana hatlarıyla en güçlü takımların yanında biraz daha takım ekledik ve sizler için güzel bir seçim havuzu oluşturmaya çalıştık.

  • Fransa
  • Arjantin
  • Brezilya
  • İngiltere
  • İspanya
  • Portekiz
  • İtalya
  • Almanya

EA FC 24 en güçlü milli takımlar arasında neden milli takımımız yok diye düşünüyorsanız EA FC 24 Türkiye milli takımı var mı adlı içeriğimizi okumalı, konu hakkında biraz daha fazlasını öğrenmelisiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir