Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaOyunRocket League Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Rocket League Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Epic Games’in yatırım yaptığı ilk oyunlardan bir tanesi olan Rocket League hakkında bazı sorular gündeme geldi. Bu içeriğimizde Rocket League yeni sezon ne zaman başlayacak sorusuna yanıt verecek sizler için yeni sezonu biraz daha yakından inceleyeceğiz.

Rocket League Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Rocket League Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Rocket League yeni sezon ne zaman başlayacak diye soruyorsanız siz de içinde bulunduğunuz sezonun sonlarına geldiğinizin farkındasınız demektir. Epic Games her sezona girdiği kalitede yeni sezona hazırlandı ve artık yeni Rocket League sezonu için tüm hazırlıklar yapıldı. Peki, Rocket League yeni sezon ne zaman başlayacak?

  • Sezon 14: 6 Mart 2024
  • Sezon 15: Henüz açıklanmadı

Listemizden de görebileceğiniz gibi Rocket League 14. sezon 6 Mart 2024 tarihi itibariyle resmi olarak başladı. Artık kolayca lige dahil olabilir, araçlarınızı sürerken derecenizi arttırmaya çalışabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız diğer duyurulardan önce söylemek isteriz ki, her yeni sezon geldiğinde içeriğimizi güncelleyeceğiz.

Rocket League Yeni Sezon Yenilikleri

Yeni sezonda yeni araçlar ve yeni sahalar geleceğini söyleyebiliriz. Oyunda gelen düzenli farklılıklar nedeniyle bu habere pek şaşıracağınızı sanmıyoruz. Tüm bunların yanında Fortnite temalarında olduğu gibi Rocket League için de yeni bir tema ve tarz beklentimiz var. Dileriz yeni sezon sizin için en iyi şekilde geçer.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir