Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunLoL Vanguard Ne Zaman Gelecek?

LoL Vanguard Ne Zaman Gelecek?

League of Legends oyuncuları uzun zamandır kendilerini güvende hissettirecek olan LoL Vanguard ne zaman gelecek diye soruyorlar. Eğer siz de benzer şekilde yanıt bekliyorsanız bu konuda size yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

LoL Vanguard Ne Zaman Gelecek?

LoL Vanguard Ne Zaman Gelecek?

League of Legends evrenine sonradan dahil olan Valorant sayesinde oyuncular Vanguard adlı bir uygulamanın farkında oldular. League of Legends hayranları Valorant için yazılan bu sistemin aynen LoL’de de çalışmasını istiyor ve sürekli soruyorlar. LoL Vanguard ne zaman gelecek?

LoL Vanguard bir sonraki LoL sezonu yani 2025 de gelecek. Riot Games’ten yapılan son açıklamalara göre LoL Vanguard 2024 sezonu içerisinde oyuna dahil olacak ve hilecilere göz açtırmayacaktı. Şirket bu sistemin aktif olduğunu iddia etse de oyuncular hala LoL Vanguard ne zaman gelecek diye soruyorlar.

Bu durumun nedeni de diğer Riot Games oyunlarında olduğu gibi uygulamalar bölümünde Vanguard’ın görüntülenmiyor olması. Sizler için LoL Vanguard ne zaman gelecek sorusuna yanıt vermekle yetinmeyecek konu hakkında sizleri biraz daha bilgilendirmeye çalışacağız.

LoL Vanguard Nedir?

League of Legends oyununda en sık gözlemlenen hilelerin başında kostüm hileleri ve scriptler gelmektedir. Tüm bu hileler aslında oyunun kaynak kodlarında değişime gidilmesi ile çalışmaktadır. Tam da burada LoL Vanguard dosyalarda değişiklik yapılıp, yapılmadığı kontrol edecek program olarak çalışıyor.

Yani en basit anlamıyla LoL Vanguard bir hile engelleme yazılımıdır. Eğer böyle bir sisteme ihtiyacınız varsa siz de LoL Vanguard ne zaman gelecek diye sormaya devam edebilirsiniz. LoL True Damage kostümlerini hileyle kullanan Hilecileri engellemenin en kolay yolu doğal olarak Vanguard gibi yazılımlar, programlar kullanmaktır.

LoL Vanguard Nasıl Yüklenir?

LoL Vanguard geldiğinde ekstra bir yükleme yapmanıza gerek kalmayacak. Sadece klasik League of Legends güncellemelerini yaptığınız sürece LoL Vanguard’tan faydalanmaya devam edebilirsiniz. En azından artık Vanguard’ı nasıl yükleyeceğinizi ve ne işe yaradığını biliyorsunuz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir