Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunLoL True Damage Kostümleri

LoL True Damage Kostümleri

League of Legends oynarken karşılaşabileceğiniz onlarca farklı kostüm vardır. Ancak LoL True Damage kostümleri gibi kostümler her LoL oyuncusu tarafından ekstra sevilir ve merak edilir. Sizlerle paylaşacağımız tüm True Damage kostüm koleksiyonuna hoş geldiniz.

LoL True Damage Kostümleri

LoL True Damage Kostümleri

LoL True Damage kostümleri sanıldığından çok daha fazladır. Oyuncular Prestige kostümlerini unutup True Damage kostüm sayısını biraz daha az hayal etmekte ve ona göre araştırma yapmaktadır. Ancak görebileceğiniz gibi tüm LoL True Damage kostümleri dahil ettiğimizde liste gayet uzun bir hale geliyor. League of Legends True Damage kostümleri;

  • True Damage Ekko
  • True Damage Yasuo
  • True Damage Akali
  • True Damage Qiyana
  • True Damage Senna
  • Prestige Serisi True Damage Yasuo
  • Prestige Serisi True Damage Senna
  • Prestige Serisi True Damage Qiyana
  • Breakout Prestige Serisi True Damage Ekko

Ne yazık ki listemizde gördüğünüz kostümlerin hepsini RP karşılığında almanız mümkün değildir. Eğer kostümlerin tamamına ulaşmak istiyorsanız Prestige kostümlerinin alınması için gerekli olan puanları görevlerle ve sandıklarla toplamalısınız. LoL True Damage kostümlerine erişmek için zorlu ama değecek bir uğraş.

LoL Kaç Tane True Damage Kostümü Vardır?

League of Legends oyununda aktif olarak bulunan toplamda 9 farklı True Damage Skini mevcuttur. Ancak bu 9 kostümden sadece 5 tanesi RP karşılığında satılmaktadır. Kalan 4 tane True Damage kostümüne erişmek için biraz daha fazla çaba sarf etmeli, RP ve paradan fazlasını vermelisiniz.

True Damage kostümlerinin genellikle LoL orta koridor şampiyonlarına çıkmış olması diğer roller için isyan konusu haline geldi. Bakalım diğer koridorlar için de yeni bir True Damage kostümü yayınlanacak mı?

LoL Yeni True Damage Kostümü Ne Zaman Çıkacak?

Yeni True Damage kostümü ne zaman gelecek diye soruyorsanız bu konuda resmi bir bilgi olmadığını, kesin bir tarih bilmediğimizi söylemek zorundayız. Ancak son çıkan True Damage skini üzerinden geçen zamana bakacak olursak, çok kısa bir süre içerisinde yeni bir True Damage kostümünün League of Legends mağazasında olacağını düşünüyoruz.

League of Legends Yeni True Damage Şampiyonu

True Damage Yasuo’nun oyuncular tarafından en çok sevilen kostümler arasında olduğunu biliyoruz. Bu nedenle Yasuo’nun kardeşi olarak oyuna ve Lor’a eklenen Yone karakterinin de yeni bir True Damage şampiyonu olarak seçileceğine inanıyoruz. Sizce League of Legends yeni True Damage şampiyonu Yone olmalı mı?

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir