Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaOyunGTA 5 Sevgili Yapma Rehberi

GTA 5 Sevgili Yapma Rehberi

GTA 5 oyuncuları ev almak, araba almak gibi dünyevi işleri merak ediyor araştırıyorlar. Ama biraz da duygusal yaklaşan oyuncular olabiliyor. Bu içeriğimizde GTA 5 sevgili yapma konusunu sizlerle paylaşacak, oyunda kalıcı bir arkadaşlığa imza atmanıza yardımcı olacağız.

GTA 5 Sevgili Yapma Adımları

GTA 5 Sevgili Yapma Adımları

Rockstar Games tarafından yayınlanan GTA 5, açık dünyasında harika ögelere yer veren, gelmiş geçmiş en kaliteli oyunlar arasındadır. Böylesine özgürlük içeren bir oyunda sevgiliniz olmasını istiyorsanız ona bile imkanınız var demektir. GTA 5 sevgili yapma süreci aslında oldukça basittir. Eğer GTA 5 sevgili nasıl yapılır diyorsanız aşağıdaki adımları takip etmelisiniz.

  • Vanilla Unicorn Striptiz Kulübüne gidin.
  • Bir kadına yaklaşın.
  • Dans davetini kabul edin.
  • Dokunma ve flört tercihini yapın.
  • Koruma görevlisini atlatın.
  • Beğen çubuğunu doldurun.
  • Ev davetini kabul edin.
  • Kulüp arkasında bekleyin.
  • Kadınla beraber evine gidin.
  • Telefon numarasını alın.

GTA 5 oyuncularının neredeyse tamamının böyle bir mekanikten haberi olmadığını biliyoruz. Oyuncular GTA 5 oynarken banka soyuyor, GTA 5 hapishanesinden suçlu kaçırıyorlar ama iş romantizme geldiğinde GTA 5 arabaya kadın atmaktan öteye geçemiyorlar. Eğer daha fazlasını istiyorsanız aşağıdaki GTA 5 sevgili yapma adımlarını takip etmelisiniz.

Vanilla Unicorn Striptiz Kulübüne Gidin

Vanilla Unicorn Striptiz Kulübüne Gidin

Eğer GTA 5 sevgili yapma özelliğinden faydalanmak istiyorsanız haritada topuklu ayakkabı olarak görünen simgeye doğru gitmelisiniz. Vanilla Unicorn Striptiz Kulübüne giderek GTA 5 sevgili yapma adımlarının ilkini atabilirsiniz.

Bir Kadına Yaklaşın

Kulübe girdikten sonra dans eden, ayakta duran kadınlar arasından bir tanesine yaklaşmalısınız. Hangisine yaklaşacağınız tamamen size kalmıştır, gönül işi. Dans edebilecek bir kadın gönlünüzü kaptırdığınızdan emin olmalısınız.

Dans Davetini Kabul Edin

Dans Davetini Kabul Edin

Seçtiğiniz kadının yanına gittiğinizde “Dansı Kabul Etmek İçin E Tuşuna Basın” yazısını göreceksiniz. Yazıyı gördüğünüzde E tuşuna basın ve sevgili adayınızla dans etmeye başlayın.

Dokunma ve Flört Tercihini Yapın

Dans ederken karşısına dokunma ve flört seçenekleri çıkacaktır. Birisi sizi izlemiyorken dokunmayı, izleniyorken flört seçeneğini tercih etmelisiniz. Bu sayede ilişkinizde ilerleme olacaktır.

Koruma Görevlisini Atlatın

Dokunma ve Flört aşaması en zorlu GTA 5 sevgili yapma süreçlerinden birisidir. Çünkü bu aşamada koruma görevlisi sizi izleyecektir. Eğer koruma görevlisi yanınızdayken üç kere dokunma yaparsanız kulüpten atılırsınız.

Beğen Çubuğunu Doldurun

Dans etme, dokunma ve flört adımlarını uygulayarak beğen çubuğunuzun arttığını görebilirsiniz. Eğer GTA 5 sevgili yapmak istiyorsanız bu çubuğu sonuna kadar doldurmalı, acele etmemelisiniz.

Ev Davetini Kabul Edin

Çubuk dolduktan sonra seçtiğiniz kadın sizi evine davet edecektir. Ancak evine gitmeden önce biraz beklemeniz gerektiğini, korumaları atlatmanız gerektiğini size söyleyecektir.

Kulüp Arkasında Bekleyin

Ev davetini kabul ettikten sonra beklemeniz söylenecektir. Sevgilinizi Kulüp arkasında bekleyin ve o gelene kadar hareket etmeyin. GTA 5 sevgili yapma adımlarının en sıkıcı hamlesi olabilir.

Birlikte Kadının Evine Gidin

Birlikte Kadının Evine Gidin

Bekleme noktasına kadın geldikten sonra arabanıza binin ve kadının evine doğru bir yolculuğa çıkın. Sonrasında yaşanacaklara artık kendiniz karar vereceksiniz. Sadece bir adım daha kaldı.

Telefon Numarasını Alın ve Sevgilinize Ulaşın

Telefon Numarasını Alın ve Sevgilinize Ulaşın

Sevgilinizin evinden ayrıldıktan sonra GTA 5 telefon numaraları yeni bir numara eklendiği bildirimini alacaksınız. Sevgilinizin numarasına sahip olduğunuz için istediğiniz zaman arayıp ulaşabilirsiniz.

GTA 5 Sevgili Nasıl Yapılır?

GTA 5 oynarken yanınızda yer alacak, istediğiniz zaman görüşebileceğiniz bir kız arkadaşınız olsun istemez misiniz? GTA 5 sevgili nasıl yapılır diye merak ediyorsanız GTA 5 sevgili yapma rehberimiz tam size göre demektir. Sevgili yapmanın çok fazla faydası olmasa da oyuna gerçeklik katacaktır.

Oyun içerisinde kendi arabanızı almak, kendi evlerinize sahip olmanın tadı ayrıdır. Ama bunların hiçbirisi karakterinize duygusal olarak bir artıda bulunmaz. Siz yine de duygusal yönde ilerleme sağlamak için GTA 5 sevgili nasıl yapılır sorusuna yanıt bulsanız iyi edersiniz.

GTA 5 Sevgili Yapma Var Mı?

GTA 5 sevgili yapma var mı, GTA 5 kız arkadaş yapma var mı diye soruyorsanız bunca anlattığımız şeyden sonra aslında yanıtınızı almış bulunmaktasınız. Evet, GTA 5 oyununda sevgili yapmak vardır. GTA 5 oynarken yapabilecekleriniz sınırsızdır diye düşünüyoruz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir