Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyuniPhone 7 Plus PUBG Kaç FPS Verir?

iPhone 7 Plus PUBG Kaç FPS Verir?

PUBG Mobile oynama amacıyla telefon seçiminde değişikliğe gidecek oyuncular bazı araştırmalara giriyorlar. iPhone 7 Plus PUBG kaç FPS verir diye soran oyuncular için açıklayıcı bir içerik oluşturduk. Daha fazla zaman kaybetmeden içeriğimize geçebilirsiniz.

iPhone 7 Plus Özellikleri

iPhone 7 Plus PUBG Kaç FPS Verir?

iPhone 7 Plus PUBG kaç FPS verir sorusuna yanıt vermeden hemen önce özelliklerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Böylece kaç FPS alacağınızı da kendi kendinize tahmin edebileceksiniz. iPhone 7 Plus özelliklerini incelemeniz için en önemli detayları karşınıza çıkartmaya hazırız.

  • Ekran Boyutu: 5.5 inç
  • Dahili Depolama: 32 GB
  • RAM: 3 GB
  • Batarya Kapasitesi: 2900 mAh
  • Hat Sayısı: Tek
  • 5G: Yok

Gördüğünüz gibi iPhone 7 Plus günümüz şartlarından oldukça uzak olan bir cihazdır. Yıllar önce tasarlandığını düşünecek olursanız hala iyi durumda olan iPhone 7 Plus, oyun oynamak amacıyla tasarlanmamış olsa da günümüz oyunlarına en azından düşük ayarlarda imkan verecektir.

iPhone 7 Plus PUBG Kaç FPS Verir?

Bir mobil cihazın PUBG Mobile performansını etkileyecek en önemli faktör RAM değeridir. iPhone 7 Plus’ın RAM’ine bakacak olursak karşımıza gerçekten düşük bir değer olan 3 GB çıkacaktır. 3GB RAM kullanan bir cihazla, yani iPhone 7 Plus ile PUBG Mobile oynayacak olursanız ortalama 30 FPS alırsınız.

Evet, 30 FPS iPhone 7 Plus PUBG kaç FPS verir sorusunun yanıtı olacaktır. Ne yazık ki PUBG Mobile 60 FPS veren telefonlar listemize bile dahil olmayan bu cihazımız sayesinde PUBG Mobile oynayabilirsiniz, belirli bir kaliteye kadar. Eğer maddi imkanlarınız biraz daha yüksekse farklı cihazlara da şans vermelisiniz.

iPhone 7 Plus Benzeri PUBG Telefon Önerileri

iPhone 7 Plus PUBG kaç FPS verir sorusuna yanıt verirken cihazın cağımızın gerisinde kaldığını, biraz olsun eskidiğini belirtmiştik. Biraz daha fazla masraf ederek daha iyi bir cihaz satın almayı düşünüyorsanız aşağıdaki cihazlardan bir tanesini inceleyebilirsiniz.

Sadece listemizden değil, 90 FPS veren PUBG Mobile telefonları listemizden de farklı tercihlere yol alabilirsiniz. Şimdilik iPhone 7 Plus PUBG kaç FPS verir adlı içeriğimizin sonuna geldik. Sizin tercihiniz ne olacak?

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir