Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaOyunMinecraft Zayıflık İksiri Nasıl Yapılır?

Minecraft Zayıflık İksiri Nasıl Yapılır?

Minecraft oynarken yapımını bilmeniz gereken onlarca farklı iksirle karşılaşacaksınız. Bu içeriğimizde Minecraft zayıflık iksiri nasıl yapılır sorusuna yanıt verecek, iksir yapımı hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Zayıflık iksiri sayesinde büyük ilerleme yaşayacaksınız.

Minecraft Zayıflık İksiri Nasıl Yapılır?

Minecraft Zayıflık İksiri Nasıl Yapılır?

Zayıflık iksirinin yapım aşaması gerçekten oldukça basit ve kullanışlıdır. Eğer Minecraft zayıflık iksiri nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız öncelikle bir simya standına sahip olmalısınız. Üretim aşamasında yapmanız gereken tek şey gerekli eşyaları doğru slotlara yerleştirmektir.

İçeriğimizin devamında bahsedeceğimiz patlayıcı zayıflık iksiri için de aslında temel olarak benzer adımları atacaksınız. Minecraft zayıflık iksiri nasıl yapılır net yanıt arıyorsanız, üretim standına gerekli eşyaları sırayla koyun ve üret tuşuna basın. Zayıflık iksiri işte bu kadar kolayca yapılmaktadır. Minecraft envanter koruma kodunu kullanarak zayıflık iksirlerinizi dış etkilerden koruyabilirsiniz.

Minecraft Zayıflık İksiri İçin Gerekenler

Bu içeriğimizde Minecraft zayıflık iksiri nasıl yapılır sorusuna yanıt verirken aslında üretimin kolay olduğunu, sadece doğru malzemelere sahip olmanız gerektiğini söylemiştik. Öyleyse Minecraft zayıflık iksiri için gereken malzemeleri de sizlerle paylaşmak istiyoruz.

 • Alaz Tozu
 • Fermente Örümcek Gözü
 • Su şişesi x3

Gerekli malzemelerin toplanması sonrasında aslında tecrübeli Minecraft oyuncuları için Minecraft zayıflık iksiri nasıl yapılır diye sormaya gerek kalmayacak demektir. Sadece malzemeleri sıralarken bile aslında ne kadar kolay ama etkili bir iksirden bahsettiğimizi tekrar hatırladık.

Minecraft Patlayıcı Zayıflık İksiri Nasıl Yapılır?

Minecraft zayıflık iksiri nasıl yapılır diye soran oyuncuların bir kısmı da aslında patlayıcı zayıflık iksiri yapmak istiyorlar ve doğal olarak Minecraft patlayıcı zayıflık iksiri nasıl yapılır sorusuna yanıt arıyorlar. Eğer siz de benzer bir araştırmadaysanız aşağıdaki malzemeleri toplamalısınız.

 • Alaz Tozu
 • Fermente Örümcek Gözü
 • Barut
 • Su şişesi x3

Minecraft patlayıcı zayıflık iksiri nasıl yapılır sorusunun yanıtı aslında Minecraft zayıflık iksiri yapımı ile neredeyse birebir aynıdır. Patlayıcı zayıflık iksirinin normal zayıflık iksirinden tek farkı içerisinde Barut eklenmesidir. Craft sekmesine barut da ekleyerek iksirinizi patlayıcı yapabilirsiniz.

Minecraft Zayıflık İksiri Ne İşe Yarar?

Minecraft Zayıflık İksiri Ne İşe Yarar?

Minecraft oyuncuları için Minecraft zayıflık iksiri nasıl yapılır sorusuna yanıt vermeye çalıştık ancak bir konuda sadece nasıl yapılırı öğrenmek yeterli olmayacaktır. Eğer gerçekten bilgi sahibi olmak istiyorsanız Minecraft zayıflık iksiri ne işe yarar sorusuna da yanıt bulmalısınız.

Öyleyse sizler için yanıtlayalım, Minecraft zayıflık iksiri adından da anlayabileceğiniz gibi rakibi zayıflatan bir iksirdir. Zayıflık iksiri kullanılan rakibe saldırılarınız normalden çok çok daha fazla vurur. Eğer hasarınızı arttırmak istiyorsanız zayıflık iksirini kullanabilirsiniz. Ayrıca patlayıcı zayıflık iksiri zombi köylüleri hayata döndürebilir.

Minecraft Zombi Köylü Nasıl Hayata Döndürülür?

Minecraft zayıflık iksiri ne işe yarar konusunda bir başka etkisi daha olduğundan, zombi köylüleri hayata döndürebileceğinizden bahsetmiştik. Bu konuda da sizleri biraz olsun bilgilendirmek istiyoruz. Eğer bir zombi köylüyü hayata döndürmek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulamalısınız.

 • Zombiyi bir şekilde sıkıştırın veya etrafını kapatın.
 • Patlayıcı zayıflık iksirini üretin ve envanterinize alın.
 • Altın Elma üretin.
 • Zombiye patlayıcı zayıflık iksirini atın sonrasında da ürettiğiniz elmayı yedirin.
 • Biraz bekleyin ve olacakları izleyin.

Yeteri kadar beklediğinizde zombi köylünün normale döndüğünü göreceksiniz. Artık içeriğimizin sonuna geldik ve Minecraft zayıflık iksiri nasıl yapılır, Minecraft zayıflık iksiri ne işe yarar açıkladığımızı düşünüyoruz. Hala Minecraft zayıflık iksiri nasıl yapılır sorusu hakkında bazı soru işaretleriniz varsa yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir