Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunGTA 5 Gece Yapma Kodu Nedir?

GTA 5 Gece Yapma Kodu Nedir?

GTA 5 oynarken birçok farklı nedenle keşke şimdi gece olsa diye içinizden geçirebilirsiniz. GTA 5 gece yapma kodunu sizlerle paylaşırken bu isteğinizi en az uğraşla yerine getirmenizi sağlamaya çalışacağız. Bakalım GTA 5 gecelerinde neler yapacaksınız.

GTA 5 Gece Nasıl Yapılır?

GTA 5 Gece Nasıl Yapılır?

Doğrusunu söylemek gerekirse aktif olarak kullanılan ve gündüzü gece yapmaya yarayan bir kod GTA 5 oyununda mevcut değildir. Ancak bazı farklı kodlardan faydalanarak havayı gece gibi karanlık bir hale getirebilirsiniz. GTA 5 oyuncuları GTA 5 gece yapmak için yağmurlu hava kodundan faydalanıyorlar.

GTA 5 Gece Yapma Kodu Nedir?

GTA 5 Gece Yapma Kodu Nedir?

GTA 5 gece yapma kodu hakkında ilk verdiğimiz bilgilerden sonra artık kodu öğrenmek konusunda çok daha heyecanlısınızdır. GTA 5 gece yapma kodu nedir diye düşünüyorsanız yanıtımı MAKEITRAIN olacaktır. Sizlerle paylaştığımız şekilde MAKEITRAIN kodunu kullandığınızda hava kararacaktır.

Karanlık bir hava GTA 5 sevgilinizle mi buluşacaksınız, soygunlara mı gideceksiniz yoksa GTA 5 arabaya kadın atma mekaniğini mi kullanacaksınız bilmiyoruz. Ama bildiğimiz bir şey var ki GTA 5 gece yapma kodunu kullanıp havayı kararttıktan sonra GTA 5 en hızlı arabalarıyla sürat yapmak inanılmaz keyifli oluyor, biraz da kaygan ve riskli…

GTA 5 Gece Yapma Kodu Nereye Yazılır?

GTA 5 gece nasıl yapılır sorusuna yanıt bulduğunuza göre artık bu kodu ve taktikleri nerede, nasıl aktif edeceğinizi öğrenmelisiniz. GTA 5 kodlarını aktif etmek istiyorsanız geliştirici konsolunuzu ayarlar menüsünden tikli hale getirmeli ve oyunda da aktif etmelisiniz.

Tırnak işaretine basarak açabileceğiniz konsola MAKEITRAIN yazarak kodu aktif etmiş ve havayı karartmış, GTA 5 gece yapmış olacaksınız. Gördüğünüz gibi oldukça kolay ve kullanışlı bir yöntem. Nereye yazacağınızı da öğrendiğinize göre son bir soruya daha yanıt verelim.

GTA 5 Gece Yapma Kodu Hile Midir?

Geliştirici konsolun adının GTA 5 oyunu içerisinde Cheat Engine olduğunu görmüşsünüzdür. Böyle kelimelerin oyuncuları korkuttuğunun farkındayız. Kodu kullanmadan önce GTA 5 gece kodu hile midir diye soruyorsanız siz de bizler gibi hile sevmiyorsunuz demektir.

Korkmanıza gerek yok, story modda kullanacağınız kodlar ban yemenize neden olmaz ve hile niteliği taşımaz. Hele böyle atmosfer kodları oyuna doğrudan etki etmediği için dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz kodlar arasındadır.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir