Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaDijital PlatformlarAvatar: The Last Airbender 2.sezon Ne Zaman?

Avatar: The Last Airbender 2.sezon Ne Zaman?

Avatar: The Last Airbender vizyona girmeden önce sert bir incelemeye tabi tutulmuştu ama artık burada olduğuna göre, canlı aksiyon uyarlamasının çok güzel olduğu inkar edilemez. Eğer o muhteşem dövüş sahnelerinden ve Avatar takımının bu kadar ciddi ve çekici olmasından daha fazlasını istiyorsanız , Avatar: The Last Airbender 2.sezon ne zaman diye sizde meraklanmışsınızdır.

Avatar: The Last Airbender 2.sezon Ne Zaman?

Şu an için Avatar: The Last Airbender 2.sezon için yenileme haberi gelmedi. Tahminlere göre, 2025’in başlarında veya ortalarında yayınlanabilir. İlk 4 bölümün çekimleri tamamlandı ve 5. bölümün çekimleri devam ediyor. Anime hayranları genellikle canlı aksiyon bölümlerine olumlu bir şekilde yaklaştılar, bu nedenle Netflix’in bir sonraki sezon için ilk sezonun tepkisini ölçmesi mantıklı olacaktır.

Bilinmeyen unsurlara rağmen, Avatar: The Last Airbender’ın yaratıcı ekibi, olası ikinci sezonun zaman atlamalarına uyum sağlayabilmek için şimdiden ileriye dönük planlar yapıyor.

Animasyon serisinin üç sezonu da aynı yıl içinde geçiyor; ancak Aang ve Katara rollerini oynayan Gordon Cormier ve Kiawentiio, rolleri için seçmelere katıldıklarında sadece 11 ve 14 yaşındaydılar. Şu anda ise 14 ve 17 yaşındalar. Dizi bir sonraki sezon için yeşil ışık yakacak olsa bile şimdiden zamana karşı yarışıyorlar.

Avatar: The Last Airbender 2.sezon Ne Zaman?

Avatar: The Last Airbender 2.sezon Konusu Nedir?

Avatar Son Hava Bükücü birinci sezonu, Aang ve Su Bükücülerin, Kuzey Su Kabilesi’ni işgal eden Ateş Ulusu’nu yenmesiyle sona erdi. Ancak Kuzey’e yaptıkları saldırı, Avatar’ın dikkatini gerçek hedeflerinden, yani Omashu’nun Toprak Bükücülerinden uzaklaştırmak için yapılan bir dikkat dağıtıcıydı.

Omashu artık Ateş Ulusu’nun kontrolü altında ve bu durum ikinci sezonun orijinal anlatımına da yansımış durumda.

Çok fazla spoiler vermeden, Aang’ın hava bükme dışında birkaç bükme becerisi daha kazanmasını ve belki de eski Avatarlardan, güçlerini nasıl birleştirerek Avatar durumuna erişme konusunda daha fazla eğitim almasını bekliyoruz.

Özetle, Avatar: The Last airbender ikinci sezon, Aang’in içsel yolculuğunu test eden birçok epik dövüş sahnesi ve etkileyici duygusal hikayelerle dolu olmalıdır.

Avatar: The Last Airbender 2.sezon için bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir