Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaDijital PlatformlarGibi 5. Sezon Ne Zaman? Yeni Sezon

Gibi 5. Sezon Ne Zaman? Yeni Sezon

Türk dijital yayın platformlarının en çok ses getiren dizisi olan Gibi yeni sezonuyla tekrar karşımıza çıkıyor. Bu içeriğimizde Gibi 5. sezon ne zaman gelecek sorusuna yanıt verirken, Gibi yeni sezon hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Sizler gibi sabırsızlanıyoruz.

Gibi 5. Sezon Ne Zaman?

Gibi 5. Sezon Ne Zaman

Kendisi izlenme rekorları, kesitleri paylaşım rekoru kırılan Gibi yeni sezonuyla karşımıza olacak. Çok da uzun zaman önce olmasa bile 4. sezonun sona ermesinden sonra tüm Gibi izleyicileri Gibi 5. sezon ne zaman diye sormaya başladılar. Gibi 8 Mart 2024 tarihinde yeni sezonuyla karşımıza gelecek.

Sizler gibi biz de 8 Mart 2024 tarihinin gelmesini ve Gibi 5. sezonun yayınlanmasını bekliyoruz. Gibi 5. sezon yayınlanma tarihi olan 8 Mart 2024 tarihinde sadece bir bölüm Gibi’nin paylaşılacağını, daha sonrasında da klasik haftalık olarak paylaşımların yapılacağını söyleyebiliriz.

Gibi Yeni Sezon Hangi Platformda Yayınlanacak?

Gibi Yeni Sezon Hangi Platformda Yayınlanacak?

Gibi 5. sezon ne zaman sorusuna yanıt bulduğunuzda ne kadar mutlu olacağınızı biliyoruz. Gibi izleme istediğinizin yanıt bulması için yeni sezonun nerede yayınlanacağını da öğrenmelisiniz.

Yine de Gibi yeni sezon hangi platformda yayınlanacak diye düşünmenize gerek yok. Gibi her sezon olduğu gibi yeni sezonda da Exxen ekranlarında olacak. Gibi 5. sezonu Exxen aboneliğinizi kullanarak sorunsuz olarak izleyebilirsiniz.

Gibi Konusu

Karanlık komedi, absürt mizah kategorilerinde en kaliteli örnek olarak sayabileceğimiz Gibi, aslında oldukça basit bir konuyu ele almaktadır. Üç yakın arkadaşından başından geçen çok ama çok sıradan olayların karanlık komedi unsurlarıyla ekranlarımıza gelmesine bayılacaksınız.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir