Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunForza HorizonForza Horizon 4 En Hızlı Araba Hangisidir?

Forza Horizon 4 En Hızlı Araba Hangisidir?

Yarış tutkunlarının uğrak noktası olan Forza Horizon 4 oyunculara birçok farklı araba sürme imkanı veriyor. Bu içeriğimizde Forza Horizon 4 en hızlı araba hangisidir sorusuna yanıt verecek, daha hızlı bir yarış keyfi yaşamanızı sağlayacağız.

Forza Horizon 4 En Hızlı Araba Hangisidir?

Forza Horizon 4 En Hızlı Araba Hangisidir

Forza Horizon 4 oynarken daha yavaş, daha kontrollü olmanız gereken çok az an vardır. Eğer böylesine kaliteli yarış oyunlarını hız yapmak, yarışlarda zirveye oynama için seviyorsanız Forza Horizon 4 en hızlı araba hangisidir diye soruyorsunuzdur. Forza Horizon 4 en hızlı arabası 599XX Evolution’dur.

599XX Evolution klasik bir Ferrari yarış arabasıdır. Günümüzde hala en kaliteli araçlar arasında olan 599XX, Forza Horizon 4’te stok olarak 386 km/h hıza ulaşabilmektedir. Eğer doğru eklemeleri yapacak olursanız 599XX Evolution ile 519 km/h hıza kadar çıkabilirsiniz.

Forza Horizon 4 599XX Evolution Nasıl Alınır?

Forza Horizon 4 en hızlı araba hangisidir sorusuna yanıt verdikten sonra bu arabaya nasıl sahip olacağınızı da tabi ki sizlerle paylaşmak istiyoruz. Forza Horizon 4 oynarken 599XX Evolution’a sadece para harcayarak sahip olabilirsiniz.

Fazla para harcamak istemiyorsanız 599XX Evolution öncesinde haritada gizli olan araçları, Forza Horizon 4 unutulmuş arabalar adlı içeriğimizi okuyarak elde edebilirsiniz. En hızlı olmasalar da en hızlıya ulaşma aşamasında size yardımcı olacaklardır.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir