Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunRust Staging Branch Nedir?

Rust Staging Branch Nedir?

Rust oyuncularının karşısında belirli aralıklarla çıkan Rust Staging Branch oyunculara doğal olarak bazı sorular sorduruyor. Rust Staging Branch nedir bilmiyorsanız içeriğimizi okuduktan sonra aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Daha fazla uzatmadan içeriğimize geçelim.

Rust Staging Branch Nedir?

Rust Staging Branch Nedir?

Rust Staging Branch bir sonraki güncellemelerde, özellikle büyük güncellemelerde oyuna eklenecek yenilikleri deneyebileceğiniz bir test sunucusudur. Oyuncuların belirli aralıklarla Rust Staging Branch nedir diye sormasının nedeni de ara sıra kendini unutturarak ortadan kaybolan Rust Staging Branch’in bir anda Rust oyuncularının karşısında çıkmasıdır.

Rust Staging Branch nedir öğrendikten sonra hala tam olarak ne amaçla kullanıldığını anlayamadıysanız biraz daha detaya girmemiz gerekiyor demektir. Rust silahlarına gelen hasar dengelemeleri, materyallerin kullanımı, üretim aşamaları, sistemsel deneyler ve yeni mekanikler resmi oyuna eklenmeden önce Rust Staging Branch’e ekleniyor ve oyuncular tarafından deneniyor.

Rust Staging Branch Nasıl Girilir?

Artık Rust Staging Branch nedir biliyorsunuz ve bu güzel avantajlardan siz de faydalanmak, Rust yapımcılarını gelen değişiklikler hakkında uyarmak, Rust’a katkıda bulunmak istiyorsanız Rust Staging Branch nasıl girilir diye merak ediyor olabilirsiniz. Yeni güncellemeleri önceden denemek istiyorsanız Rust Staging Branch’i indirmelisiniz.

Normal Rust oyununu indirip kuruyormuşsunuz gibi Rust Staging Branch’i indirmeli ve sonrasında da kurulum aşamalarını tamamlamalısınız. Tüm işlemler başarıyla tamamlandıktan sonra artık test sunucusunda Rust oynayabilirsiniz demektir. Çekinmeden test sunucusuna girmeli ve geribildirimleri yetkililerle paylaşmayı unutmamalısınız.

Rust Staging Branch Ne Zaman Gelir?

Aslına içeriğimizin başında Rust Staging Branch ne zaman gelecek sorusuna yanıt vermiştik. Ancak bu konuya kendi başlığında, çok daha detaylı şekilde yanıt vermemiz gerektiğini düşünüyoruz. Rust Staging Branch büyük güncellemelerden, test gerektiren yamalardan önce aktif olmaktadır.

Büyük güncellemeler ve büyük testlerin de genelde Rust Global Wipe ne zaman sorusunun sonrasında aktif hale getirildiğini düşünecek olursak global wipe öncesinde Rust Staging Branch gelecektir diyebiliriz. Tahminen yanıt vermemizin asıl nedeni her sene düzenli olan bir Rust Staging Branch takvimi olmamasıdır.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir