Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunElden Ring Shadow of the Erdtree Ne Zaman Çıkacak?

Elden Ring Shadow of the Erdtree Ne Zaman Çıkacak?

Elden Ring oyununun DLC’leri çıkmaya devam ediyor. Doğal olarak oyuncular da Elden Ring Shadow of the Erdtree ne zaman çıkacak diye sormaya başladılar. Sizler için son zamanların en çok aranan DLCsine göz atmaya çalışacağız.

Elden Ring Shadow of the Erdtree Ne Zaman Çıkacak?

Elden Ring Shadow of the Erdtree Ne Zaman Çıkacak

Elden Ring gibi kendisinden sonra çıkan tüm oyunları etkisi altına alan bir yapımdan bahsederken DLC’lerin bile ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Ancak yayınlanan tüm DLClerin de ötesinde Elden Ring Shadow of the Erdtree ne zaman çıkacak sorusu ısrarla sorulmaya devam ediyor. Oyuncular Elden Ring DLC’si için sabırsızlanıyorlar. Şunu söyleyebiliriz ki DLC, Elden Ring Mobile’den önce çıkacak.

Elden Ring Shadow of the Erdtree ne zaman çıkacak diye soruyorsnaız yanıtımız 20 Haziran 2024 olacaktır. Tarih geldiğinde yeterli ücreti ödedikten sonra Elden Ring Shadow of the Erdtree oynamaya başlayabilirsiniz. Sabırsızlandığınızı biliyoruz ancak biraz daha beklemeniz gerekecek. Yaz ayları Elden Ring ile daha sıcak geçecek.

Elden Ring Shadow of the Erdtree Türkiye Fiyatlandırması

Elden Ring DLClerini oynamak için sabırsızlanan bazı Türk oyuncuların durumdan çok fazla şikayetçi olduğunu görmüşsünüzdür. Türk oyuncuları Elden Ring DLC’sinin Elden Ring’in kendisi ile aynı fiyatta olmasından dert yanıyorlar. Bu konuda FromSoftware‘in ne yapacağını, bir tasarrufta bulunup bulunmayacağını biz de sizler gibi merak ediyoruz.

Fiyat ve tarih gibi yeni güncellemeler geldikçe sizleri bilgilendirmeye, içeriğimizi güncellemeye devam edeceğiz. Elden Ring ve daha fazlasından haberdar olmak için Yeni Güncelleme’yi takip etmeye devam etmelisiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir